ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 04.03.2011. Wake the Dead: Hills Have Eyes – pierwszy występ w Polsce

23/02/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Wake the Dead,
wystąpią: Hills Have Eyes, In Twilight Embrance, Frantic Avenue
Gdzie: SCK Kontrasty. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Kiedy: 4 marca 2011 (piątek), start godz. 18:00
Bilety: 15zł

W piątek 4 marca 2011 w szczecińskich Kontrastach w ramach imprezy Wake the Dead odbędzie się koncert trzech zespołów – Hills Have Eyes, In Twilight Embrance, Frantic Avenue…

więcej info o zespołach i materiały video…

Wake The Dead serdecznie zaprasza na pierwszy i jak do tej pory jedyny występ w Polsce:

Hills Have Eyes (Setúbal/Portugalia) – pierwszy (i jak do tej pory jedyny) koncert tego zespołu w Polsce to właśnie koncert w Szczecinie.
… Jeżeli dobrze wspominasz zeszłoroczny występ More Than a Thousand to wiesz ile mogą mieć energii w sobie mają mieszkańcy Półwyspu Iberyjskiego!
Hills Have Eyes – skład rodem z Setúbal zagości pierwszy raz w Polsce! Ich muzyka to wypadkowa rock’n’rollowych riffów połączonych z iście hardcore’ową złością! Panowie uraczą nas materiałem z ich nowej płyty „Black Book”, którą wyprodukował nie kto inny jak Vasco Ramos – frontman MTAT!!!

In Twilights Embrace (Poznań) – szatanowce z Poznania znowu w Szczecinie! Po wielu zamieszaniach w składzie ITE wróciło na scenę w fantastycznym stylu! Potwierdzić to może świeżutkie LP „Slaves to Martyrdom” wydane nakładem Spook Rec, na którym poznaniacy mistrzowsko przedstawili swój muzyczny kunszt. Usłyszymy tu fantastyczną fuzję dźwięków rodem prosto ze szwedzkiej szkoły death metalu idealnie wkomponowanej w hardcore’owy klimat. Ten zespół po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

Frantic Avenue (Szczecin) – szczecińscy metalcore’owcy debiutują z nowym materiałem i w powiększonym składzie! Chłopaki właśnie przygotowują debiutanckie demo, udowadniając, że na szczecińskiej scenie ciągle się coś dzieje!

materiały video

Hills Have Eyes

In Twilight’s Embrace

Frantic Avenue