ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 11.11.2010. Łukasz „Mrozu” Mróz. Kontrasty

30/10/2010 0 przez kierunek Szczecin


Koncert: Mrozu
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Kontrasty
Czas: 11 listopada 2010 (czwartek), start godz. 19:00
Bilety:

Łukasz Mrozu Mróz – utalentowany wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent z Wrocławia. W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet” w niezależnej wytwórni Pink Crow. Muzyka Mroza to atrakcyjna mieszanka popu, nowych brzmień, r’n’b i soulu. Porywające rytmy, ciepły i ujmujący głos oraz znakomita prezencja sceniczna, które razem stwarzają wybuchową mieszankę koncertową.
Mrozu był wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród, m.in. ESKA Music Awards (artysta roku, debiut roku, video clip roku), Złote Dzioby Radia Wawa (debiut roku) a nagrodę za najlepszy debiut 2009 roku otrzymał podczas gali Viva Comet 2010. Wziął udział wraz z Aneta Piotrowską w XI edycji Tańca z Gwiazdami, jest stałym gościem największych polskich festiwali, w tym ESKA Hity na Czasie, Gwiazdy Muzodajni czy Bydgoszcz Hit Festival.
Może poszczycić się współpracą z takimi artystami jak Mesajah, East West Rockers, PMX, Wice Wersa, a także z TEDE jak i PEJĄ…
Obecnie Mrozu przygotowuje drugą autorską płytę, która ukaże się w październiku 2010 roku nakładem Pink Crow. Album promowany jest singlem „Wait Up”, do którego powstał teledysk zrealizowany przez wrocławską Endorfinę.

materiał video: