ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 13.05.2012. Club Tropicana. Ósme Urodziny forum “Po Godzinach”

05/05/2012 0 przez kierunek Szczecin
Impreza: Ósme Urodziny forum “Po Godzinach”
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 13 maja 2012 (niedziela), start godz. 21:00
Bilety: 5zł, studenci za free

Salsa.Szczecin.pl jest serwisem skupiającym ludzi zafascynowanych salsą oraz innymi tańcami z grupy latynoamerykańskich.

Serwis internetowy Po Godzinach oficjalnie rozpoczął swoją działalność w maju 2004, czyli dokładnie osiem lat temu! W związku z tym redakcja portalu postanowiła podziękować swoim użytkownikom za zaangażowanie w rozwój strony, organizując po raz ósmy imprezę urodzinową!

:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

Główną atrakcją wieczoru będą z pewnością ekscytujące pokazy tańca. Do zaprezentowania swoich umiejętności zaproszone zostały szczecińskie szkoły salsy, a lista ciągle jest otwarta!
Wszystkie szkoły zainteresowane współpracą prosimy o kontakt.

Mocną stroną imprezy będzie oprawa muzyczna! Za selekcję muzyki odpowiedzialni będą bowiem trzej DJ’e Clubu Tropicana, czyli najstarszej regularnej imprezy z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Za konsoletą pojawi się zatem DJ Val de Maros, ojciec chrzestny Salsy w Kontrastach, który dobrym słowem otworzy imprezę urodzinową. Zagra również DJ Toff oraz Tequila Hi-Fi. Podczas urodzin będziecie mogli więc usłyszeć najlepszą selekcję rytmów takich jak Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Reggaeton, Dancehall, Kizomba oraz Latin Hip Hop.

Będzie to wyjątkowa uczta dla smakoszy latynoskich dźwięków!

Na spragnionych czekać będą liczne promocje na latynoamerykańskie drinki. Mamy także dobrą wiadomość dla tych wszystkich, którzy w roku ubiegłym rozkoszowali się przepysznym, przygotowanym specjalnie na imprezę urodzinową drinkiem „Po Godzinach”. W tym roku po raz kolejny będzie on oficjalnym drinkiem imprezy!

PO GODZINACH
W ciągu ośmiu już lat Po Godzinach przeszło świadomą transformację – od prostego forum dyskusyjnego małej grupy znajomych, do rozbudowanego serwisu, prężnie działającego na rzecz popularyzacji kultury latynoamerykańskiej.

Strona nie promuje żadnej szkoły, klubu ani innej instytucji, nie jest także serwisem komercyjnym. Salsa.Szczecin.pl jest platformą dla osób, które tańczą w różnych szkołach, w różnych klubach i z tego powodu mają niewielkie szanse na spotkanie.

Po Godzinach jest sposobem na podtrzymanie kontaktów zawartych na imprezach, oraz przeniesienia na parkiet znajomości z sieci.