ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 21.04.2012. Odra-Wisła Konekszyn

14/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Odra-Wisła Konekszyn
Gdzie: Klub Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 21 kwietnia 2012 (sobota), start godz. 21:00
Wstęp: 5zł (do godz. 22:00 oraz Panie), 10zł (Panowie)

Witajcie Imprezowicze!
Spójrzcie na swoją imprezę, a teraz na naszą. Jeszcze raz na swoją, a teraz na naszą. Szkoda że Wasza impreza…

nie jest naszą, ale jeśli przybędziecie do Alter Ego, moglibyście bawić się tak jak my w rytmach reggae oraz dancehall. Popatrzcie na dół i w górę, gdzie jesteście? Jesteście w klubie z przeokrutnie nudną muzyką, DJ gra z Winampa, a wszystkie piękne dziewczyny zapadły się gdzieś pod ziemię, czujecie się oszukani.

Spójrzcie jeszcze raz, jesteście w klubie z najzabawniejszymi ludźmi w Szczecinie, z którymi i Twoi znajomi mogliby się dobrze bawić! Olah, Nullptr, Ethri oraz Little jak zawsze przygotowali wysmakowane kawałki, a znakomici goście w postaci Tisztelet Sound: Lucek oraz Earl Jacob (Pablopavo i Ludziki) zaprezentują się muzycznie i wokalnie. Co macie w ręku? Spójrzcie na nas, bo my mamy zimne browarki, które ochłodzą każdego po gorących tańcach na parkiecie. Spójrzcie jeszcze raz Wasze puste pokale zamieniają się na pełne. Wszystko jest możliwe, gdy kręci się impreza w Alter Ego. Siedzimy w loży!

Tisztelet
Tisztelet Sound nadaje od roku 2003. W tym czasie w jego szeregach udzielało się pół tuzina osób, a aktualnie jest to duet – Luszjano Rafentaf & Earl Jacob. Luszjano odpowiada za wszelką magię jaka płynie z gramofonów oraz odpowiedni poziom muzyczny balangi, Earl Jacob śmiga z mikrofonem: śpiewa, nawija, zagaduje, tłumaczy jak żyć. Przez prawie dekadę istnienia Tisztelet zjechał całą Polskę oraz kraje ościenne, zagrał kilkaset imprez, od mikroskopijnych imprez klubowych po wielkie festiwale. Zawsze w dobrym humorze i zawsze do przodu. Dennis Brown jest Królem Reggae!

olaH (Kermit Sound/RaveRiver) – Oryginalna panna ze Szczecina, która zawodowo spełnia się jako twórca niespotykanych barw, dzięki czemu weekendowo może pozwalać sobie na szatańskie imprezy z głębokim basem w tle. Lubi Dragon Ball’a, zupki chińskie i wódkę w kuflach od piwa. Ze swoją znajomością przeróżnej muzyki mogła by zastąpić Marka Sierockiego, co wszystkim wyszłoby na dobre, bo jest od niego o wiele ładniejsza. Szukająca bardziej w starociach, niż w nowościach reggae. Fanka sound systemowych brytyjskich basowych brzmień. Wraz z Agatą selektą (Ready 4 War) tworzą Kermit Sound, jedyny w Polsce najdłużej działający 100% kobiecy skład.

Nullptr (RaveRiver) – Pan selektor, muzyk i dj w jednym. Dzięki szerokim horyzontom zdążył zebrać pokazną ilość sprzętu muzycznego oraz winylowych krążków. Praca w babilońskiej korporacji do łatwych nie należy, zatem odpoczywa przy dźwiękach przeróżnej muzyki . Dawniej skóra, ćwieki i gitara, obecnie gramofony i czarne płyty. W czasie jego setów nie może zabraknąć mieszanki: reggae, dubstep i jungle.

Little (Gideon Sound) – Najmłodszy szczeciński selector z prawego brzegu miasta, entuzjasta dźwięków i dobrej kuchni, współzałożyciel Gideon Sound. Zadebiutował w roku 2009 na deskach klubu Alter Ego. Utwory jakie zapodaje to mieszanka stricte roots&culture z przewagą dubu. Ale także modern roots w wykonaniu młodych lwów jamajskiego reggae.

Ethri (Gideon Sound) – Druga, nieco starsza połowa wspomnianego wyżej składu Gideon Sound oraz wierny i oddany fan reggae z wysp dziewiczych.
Nie grywał za dużo, mogliście spotkać tego wojownika baru na nie jednej imprezie dancehallowej. To co lubi najbardziej to chanty, modern rootsy, conscious dancehall czy cieżkie steppersy. Jednakże tym razem spodziewajcie
się wyuzdanego dancehallu z najwyższej półki. Top ah Top!