ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. ♪ 17.09.2016. Banda Puchatka @ Free Blues Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. ♪ 17.09.2016. Banda Puchatka @ Free Blues Club

16/09/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

kołobrzeski rock w Szczecinie…

Banda Puchatka, koncerty w SzczecinieKONCERT: Banda Puchatka
GDZIE: FREE BLUES CLUB. Powstańców Wlkp. 20. 70-110 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 17 września 2016 (sobota), start godz. 21:00
BILETY: 10 zł (studenci), 15 zł (pozostali)

Rockowa formacja z Kołobrzegu w nowym reaktywowanym składzie!

Historia zespołu rozpoczyna się w 2002 r. To wtedy z inicjatywy gitarzysty Adama Herbowskiego powstał zespół BANDA PUCHATKA. Pierwszy oficjalny koncert zespołu odbył się podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2003 w Świdwinie. W 2003 roku podczas Darłowskiego Przeglądu Kapel Rockowych ” Rock nad Wieprzą” zespół zajmuje I Miejsce.

W roku 2004 BANDA PUCHATKA wygrywa Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel Rockowych w Gryfinie i kwalifikuje się do półfinału ogólnopolskiego przeglądu w Malborku, gdzie zyskuje sobie uznanie i sympatię słuchaczy. Podczas Finału WOŚP 2004 zespół obchodzi swoje pierwsze urodziny koncertując w Darłowie i rodzinnym Kołobrzegu.

W listopadzie 2004 zespół rejestruje dwa utwory „Gdybym” oraz „Moja paranoja” na potrzeby programu „FONOGRAF” realizowanego przez Szczeciński Ośrodek TV, gdzie mają swoją premierę.

W styczniu 2005 zespół obchodzi kolejne urodziny dając koncert podczas Finału WOŚP na szczecińskich Wałach Chrobrego. W tym samym roku zespół rejestruje materiał i wydaje go w formie płyty DEMO.

W roku 2007 kształtuje się ostateczny skład zespołu, zespól daje masę koncertów. W tym też roku zespół otrzymuje wyróżnienie na festiwalu „Rockowe Ogródki 2007” w Płocku oraz bierze udział w realizacji programu MTV ROCKUJE w stacji MTv Polska jako jeden z 12 zespołów rockowych z całej Polski.

Zespół BANDA zagrał wiele koncertów z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak: DŻEM, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, LADY PANK, PERFECT, ŁZY, VARIUS MANX, KOBRANOCKA, KULT, DODA, KOMBII, MECH, Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Norbi, DE MONO, MAANAM, Stan Borys, Stachursky, ICH TROJE, Kate RYAN i wielu innych.

:: materiał video powiązany z koncertem