fotografia ślubna Szczecin, fotograf ślubny w Szczecinie, reporterska fotografia ślubna, najlepszy fotograf ślubny w szczecinie, fotoreportaż ślubny, reportaż ślubny

Alejandro Silva Trio, koncert flamenco…

22.10.2017 Alejandro Silva Trio, koncert flamencoKONCERT: Alejandro Silva Trio
GDZIE: FREE BLUES CLUB. Powstańców Wlkp. 20. 70-110 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 22 października 2017 (niedziela), start godz. 20:00
BILETY: 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie i na bilety.fm

W programie koncertu znajdują się utwory z gatunku flamenco puro, czyli tradycyjne pieśni i tańce z różnych regionów Andaluzji.

Podczas koncertu będzie można posłuchać nie tylko dźwięków dynamicznej gitary i zobaczyć ekspresyjny taniec ale także usłyszeć autentyczny, tradycyjny śpiew flamenco w wykonaniu rodowitego Andaluzyjczyka ze znanej w Hiszpanii rodziny wybitnych artystów flamenco z Kadyksu. Jako gwiazda wystąpi charyzmatyczny śpiewak Alejandro Silva oraz znani artyści polskiej sceny flamenco biorący udział w wielu projektach muzycznych i tanecznych: Anna Mendak-taniec, Damian Kowaliński -gitara

Alejando Silva – Urodzony w 1984 roku w Kadyksie. Syn śpiewaka flamenco Juana Silva i tancerki flamenco Carmen Cea. Od urodzenia otoczony był kulturą flamenco. Swoją profesjonalną karierę zaczął w wieku 15 lat występując w niezliczonych teatrach. Wielokrotnie występował z najsłynniejszymi tancerzami i tancerkami flamenco.

Zdobywca wielu nagród na najbardziej prestiżowych konkursach śpiewu flamenco w Hiszpanii. Akompaniowali mu najlepsi hiszpańscy gitarzyści. Jego repertuar to zarówno tradycyjne flamenco jak i tzw. flamenco nuevo, czyli nowoczesna forma interpretowania tej sztuki.

Jego występy przepełnione są energią i napięciem, ale przede wszystkim jest to pokaz jego mistrzowskich umiejętności wokalnych.

Damian Kowaliński – pierwszy polski gitarzysta flamenco, który w roku akademickim 2011/2012 otrzymał stypendium za wybitne wyniki w nauce gry na gitarze w cenionej na całym świecie szkole Fundación de Arte Flamenco Cristina Heeren w Sewilli , gdzie spędził dużo czasu pobierając lekcje u najlepszych mistrzów tego gatunku.

Anna Mendak – jedna z pierwszych i najbardziej znanych w Polsce tancerek orientalnych i flamenco, przez ponad 20 lat pracy scenicznej wystąpiła wraz z zespołami i solowo jako „Samira” na wielu festiwalach i imprezach zarówno artystycznych jak i komercyjnych, wielokrotnie była zapraszana jako ceniony pedagog podczas licznych festiwali tańca i na zaproszenie szkół tańca i ośrodków kultury i sztuki w Polsce.

:: materiał video powiązany z koncertem

22.10.2017 Alejandro Silva Trio, koncert flamenco

➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
koncert: Alejandro Silva Trio
⎚ gdzie:
Free Blues Club, ul. Powstańców Wlkp. 20,Szczecin,zachodniopomorskie-70-110
⇘ start:
22/10/2017
⇙ koniec:
22/10/2017
$ bilety:

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.