ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 05.05.2012. Muzyczna Majówka z zespołem Bethel

27/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Bethel
support: Som Gorsi
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 5 maja 2012 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 10zł, do kupienie przed wejściem (od godz. 17:30)

Jeśli jeszcze nie wiecie, co ciekawego można robić w tegoroczny długi majowy weekend
w Szczecinie – mamy dla was propozycje – CHODŹCIE NA KONCERT!!! Dycha (10 zł) wystarczy, by bawić się, tańczyć, skakać, śpiewać czy poszaleć razem

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…

5 maja w DK Słowianin odbędzie się niezapomniana MUZYCZNA MAJÓWKA. W programie przewidujemy: koncert zespołu: „SOM Gorsi” z Gryfic, niespodziankę, długo oczekiwany koncert BETHEL i after party. Nie może was zabraknąć!!! Muzyczna majówka to nie tylko wielkie alternatywne wydarzenie ale także zaproszenie do bezpośredniego spotkania z drugim człowiekiem na parkiecie i poza nim. Na ten jeden wieczór zrezygnujcie z wirtualnych przyjemności a dajcie się porwać artystom na żywo.

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka. Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia.
Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób. W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków. Dziś na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach szybkiego ska, jak i kołysać się przy łagodnym roots reggae i dubie. Zespół najlepiej czuje się właśnie podczas energetycznych występów na żywo. Ponad 250 koncertów po całej Polsce i za granicami państwa mówi samo za siebie. Przełomowy moment to trasa POSITIVE BETHEL TOUR 2010, która liczyła 80 koncertów.

Obecnie zespół Bethel tworzą:
Grzegorz Wlaźlak (wokal, gitara), Magda Dachowska (gitara basowa), Robert Dachowski (perkusja), Konrad Możdżeń (djembe, perkusjonalia), Marcin Drab (conga, perkusjonalia), Damian Kluźniak (klawisze), Filip Sekieta (gitara), Piotrek Zarówny (trąbka)

Support – zespół SOM GORSI