ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.11.2014. Stoneroses @ Free Blues Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.11.2014. Stoneroses @ Free Blues Club

31/10/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, koncerty, weekend, FBC, Free Blues Club, Stoneroses, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, weekend, FBC, Free Blues Club, Stoneroses, w SzczecinieKONCERT: Stoneroses
GDZIE: FREE BLUES CLUB. POWSTAŃCÓW WLKP. 20. SZCZECIN
KIEDY: 7 listopada (piątek), START GODZ. 21:00
WEJŚCIE OD GODZ. 19:00
BILETY: 10zł (studenci, uczniowie), 15zł (pozostali)

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku powstały najbardziej znane i ponadczasowe przeboje rockowe…

Szaleństwo jakie ogarniało publiczność na koncertach takich zespołów jak Led Zeppelin czy Deep Purple na długo pozostawało w pamięci fanów muzyki rockowej.

Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko. Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira.

W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych.

Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych. Dobry koncert rockowy to energetyczny występ grupy STONEROSES, którego nie da się zapomnieć.