ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 10.11.2011. Eastwest Rockers

02/11/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Eastwest Rockers
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 10 listopada 2011 (czwartek), start godz. 20:00
Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu koncertu)

Eastwest Rockers to ekipa od 7 lat działająca na polskiej scenie reggae. Zaczynali od lokalnych imprez w Opolu, ale fama o jakości granych przez Eastwest Rockers imprez szybko rozniosła się po Polsce i już przed wydaniem debiutanckiej płyty skład grał koncerty w całym kraju.

:: szczegóły koncerty i materiał video w rozwinięciu…

W czwartek 10 listopada w zagrają koncert w szczecińskim Domu Kultury Słowianin.

Aktualnie ekipa Eastwest kończy szykować swoją trzecią płytę, która ma ukazać się pod koniec września. W produkcje płyty zaangażowani są producenci od Nowej Zelandii po Jamajkę, mixy mają miejsce we Francji, ale bazą dla całego projektu jest niezmiennie Wrocław, gdzie aktualnie mieszka prawie cały skład EastWestRockers i gdzie powoli remontują i montują swoje studio nagrań.

Eastwest Rockers zbudowali swoją reputację na występach na żywo – od początku wspólnego grania znani są ze swoich przygotowanych, pełnych energii koncertów. Grali praktycznie na wszystkich liczących się festiwalach w Polsce [Haineken Open’er, Coke Live, Ostróda Reggae Festival, Bielawa Reggae Dub, Reggaeland, Boogie Brain etc.] i regularnie zapraszani są za granicę na imprezy tej miary co Hip Hop Kemp, RealBeat, Uprising czy Ethnic Session.

East West Rockers grali z artystami takimi jak Gentelman, Talib Kweli, Looptroop, Mykal Rose, Anthony B, Konshens, O.S.T.R., Grubson i wielu, wielu innych.

 

zobacz:
koncerty w Szczecinie 

:: materiał video ::