ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.11.2014. Mela Koteluk @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.11.2014. Mela Koteluk @ Lulu Club

18/11/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, Lulu Club, koncert, Mela Koteluk, Fastrygi, Migracje, w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, Lulu Club, koncert, Mela Koteluk, w SzczecinieKoncert: Mela Koteluk
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 24 listopada 2014 (poniedziałek), start godz. 19:00
Bilety: 40zł (przedsprzedaż), 45zł ( dniu koncertu)

W poniedziałek (24 listopada 2014) w szczecińskim klubie Lulu wystąpi Mela Koteluk.

Koncerty to bardzo ważna przestrzeń dla Meli w komunikacji z fanami. Zdążyła już wystąpić zarówno w wielu klubach w całej Polsce, jak i na prestiżowych festiwalach: Open’er Festival, Coke Festival, Jarocin Festival czy Męskie Granie.

17 listopada (2014) ukazała się najnowsza autorska płyta Meli Koteluk„Migracje”. Zapowiedział ją singiel zatytułowany “Fastrygi”, do którego powstał także teledysk. Utwór bardzo szybko znalazł się na playlistach stacji radiowych, w tym w czołówce Listy Przebojów Programu 3.

Mając świadomość jak ważne dla artysty są koncerty, w 2012 roku zainicjowała akcję mającą na celu wsparcie żywego grania: „Nie bądź dźwiękoszczelny. Wspierajmy żywą muzykę!”, do której włączyło się wielu polskich artystów. Mela lubi też artystyczne wyzwania. Na początku 2013 w duecie z Czesławem Mozilem nagrała „Pieśń o szczęściu” – utwór promujący film pt. „Baczyński” w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Piosenka przez wiele tygodni utrzymywała się w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu 3.

Mela to także artystka, która przywiązuje wagę do strony wizualnej swojej twórczości, stąd do tej pory powstało kilka teledysków odnotowujących duże zainteresowanie w serwisie YouTube. Opublikowany na YouTube teledysk do utworu „Dlaczego drzewa nic nie mówią” wyświetlono już ponad 2 miliony razy, a teledysk do utworu „Melodia ulotna” ma ponad 3 miliony odtworzeń.

:: więcej informacji o artystce

MELA KOTELUK wokalistka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2012 roku albumem “Spadochron”, który odniósł duży komercyjny sukces i zyskał tytuł “Platynowej Płyty”. Album zawiera dwanaście autorskich kompozycji, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym. Całość tworzy historię opowiedzianą w bezpretensjonalny sposób, łączący klimat lirycznopoetycki z przestrzenią rockową. Płytę promowały trzy single: “Melodia ulotna”, “Wolna”, “Działać bez działania”, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem stacji radiowych. Za debiutancką płytę Mela otrzymała dwa Fryderyki 2013 w kategoriach Album Roku i Debiut Roku, jest także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego, jak również plebiscytu Gazety Wyborczej “Ale Sztuka”.

:: materiał video powiązany z koncertem