ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 29.10.2014. Jacek Królik @ Free Blues Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 29.10.2014. Jacek Królik @ Free Blues Club

24/10/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, Jacek Królik, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, Jacek Królik, weekend, w SzczecinieKONCERT: Jacek Królik
GDZIE: FREE BLUES CLUB. POWSTAŃCÓW WLKP. 20. SZCZECIN
KIEDY: 29 października (środa), START GODZ. 21:00
WEJŚCIE OD GODZ. 19:00
BILETY: wstęp wolny

Jacek Królik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich gitarzystów!

To również niewątpliwie jeden z najciekawszych artystów na scenie nie tylko krajowej, lecz także światowej. Jego muzyczna wyobraźnia i wirtuozerski talent pozwoliła mu na występy u boku takich wykonawców jak, chociażby Grzegorz Ciechowski, Tilt czy Chłopcy z Placu Broni.

Obecnie znany jako członek zespołu Grzegorza Turnau’a, największe sukcesy odniósł w zespole Brathanki. Jest jednym z najbardziej uznanych sesyjnych instrumentalistów w Polsce.

Oprócz wymienionych wykonawców, wspomagał także artystów tak różnych jak: Urszula, Grzegorz Markowski, Krzysztof Krawczyk czy Reni Jusis. Pokazuje to wszechstronność Jacka Królika i umiejętność grania w różnych konwencjach i stylach muzycznych. W każdym z tych stylów potrafi on jednak odcisnąć piętno swojego indywidualnego podejścia.

Goście Free Blues Clubu będą mieli okazję przekonać się o wybitnych zdolnościach Jacka Królika już niebawem. Dotrze on do naszego klubu w ramach cyklu koncertów promujących instrumenty firmy Yamaha.

Po koncercie odbędzie się wspólne Jam Session, na które zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się wykazać swoimi zdolnościami muzycznymi. Udostępniamy sprzęt klubowy!