Kierunek Szczecin czyta – www.1939.com.pl. Ciszewski Marcin. Skarpa Warszawska 2023

Kierunek Szczecin czyta – www.1939.com.pl. Ciszewski Marcin. Skarpa Warszawska 2023

03/06/2023 Wyłączono przez kierunek Szczecin

artykuł sponsorowany

Co by było, gdyby w kampanii wrześniowej 1939 roku doborowy batalion NATO, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt dostępny w XXI wieku oraz wiedzę na temat losów wojny, stawił czoło hitlerowskiej nawałnicy? 

Czy taka interwencja miałaby decydujący wpływ na historię, a może losy Polski, Europy i świata potoczyłyby się jak dotychczas? 

Autor bestselleru sprzed lat powraca ze wznowioną i ulepszoną odsłoną powieści www.1939.com.pl, która szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom historii i teorii spiskowych, a ze względu na skrupulatne opisy uzbrojenia zwróci uwagę pasjonatów militariów oraz gier wojennych, fabularnych i RPG. 

Podpułkownik Jerzy Grobicki, dowódca Pierwszego Samodzielnego Batalionu Rozpoznawczego, nawet w najczarniejszych snach nie przypuszczał, że wraz ze swoją elitarną jednostką zamiast w Afganistanie  roku 2007, wyląduje pod Mokrą w dniu 1 września 1939 roku i z miejsca zostanie zaatakowany przez Wermacht.

Rozpoczyna się fascynująca gra wojenna. Garstka żołnierzy NATO, uzbrojona w śmiercionośny, futurystyczny sprzęt, zmaga się w krwawym boju z nieprzeliczoną potęgą hitlerowskich Niemiec i próbuje oszukać przeznaczenie…

Kierunek Szczecin czyta - www.1939.com.pl. Ciszewski Marcin. Skarpa Warszawska 2023