Szczecin. Artykuły. Włókna Nexus Evolution jako wspomaganie leczenia cukrzycy.

27/04/2011 1 przez kierunek Szczecin

artykuł sponsorowany

[singlepic id=142 w=105 h=148 mode=web20 float=]Technologicznie zaawansowane włókno Nexus Evolution oraz jego wpływ na wspomaganie leczenia cukrzycy.

Czym jest włókno Nexus Evolution i w jakich produktach można je spotkać?

Specjalistyczne włókno Nexus Evolution składa się z mikrocząsteczek tytanu, platyny i aluminium. Unikalny skład sprawia, że w sposób ciągły emitowane jest naturalne promieniowane podczerwone (strumień fotonów o określonej energii) o znacznie wyższej emisji fotonów niż inne włókna.

:: Aby dowiedzieć się więcej o Nexus Evolution oraz o tym jak pomaga w trakcie leczenia cukrzycy – czytaj cały artykuł…

To właśnie produkty Xenia Polska zawierają w swoim składzie to specjalistyczne włókno – Nexus Evolution.

Krótko o cukrzycy…

CUKRZYCA to choroba metaboliczna charakteryzująca się hiperglikemią tj. podwyższonym poziomem cukru we krwi, która wynika z nieprawidłowego działania
i wydzielania insuliny.

Cukrzyca i Nexus Evolution

Działanie włókna Nexus Evolution optymalizuje: hydratację (procesy chem. i fiz., w których związkiem chemicznym przyłączanym do innej substancji jest woda) oraz metabolizm komórek (stanowiący podstawę wszystkich zjawisk biologicznych zachodzących w naszym organizmie).
Aby komórki mogły się rozmnażać i rosnąć potrzebują tlenu i substancji odżywczych, których nośnikiem jest zawsze woda.

Używając produktów Xenia Polska zwiększa się wydajność transportowa wody w stosunku do ilości transportowanych substancji, dzięki czemu można zoptymalizować metabolizm komórkowy.

Skoro choroby metaboliczne wynikają z zaburzenia procesów przemiany materii (w cukrzycy problem dot. gospodarki cukrowej) to używanie produktów z włókna Nexus Evolution może poprawić wydajność transportu substancji odżywczych do komórek oraz szkodliwych produktów przemiany materii z komórek na zewnątrz.

Cukrzycy towarzyszy utrudnione gojenie się ran, które z czasem doprowadza do poważnych powikłań (szczególnie ich zakażenia). Powodem tego jest uszkodzenie najmniejszych naczyń krwionośnych (tzw. mikoangiopatia), uszkodzenie nerwów obwodowych i zaburzenie metabolizmu komórkowego.

Stosowanie włókna Nexus Evolution powoduje: poprawę transportu substancji niezbędnych do gojenia, poprawę metabolizmu (w tym glukozy) co w efekcie może
w istotny sposób przyspieszyć gojenie się ran.

Trochę więcej o produktach Nexus Evolution…

Produkty z włókna Nexus Evolution są owocem wielu lat doświadczeń oraz ogromnych inwestycji w sektorze badań.
We Włoszech przeprowadzono eksperyment z użyciem produktów marki Xenia, w którym zastosowano technikę podwójnie ślepej próby.
Oto dane procentowe dotyczące ustania dolegliwości i polepszenia stanu zdrowia w przypadku chorych na cukrzycę i z nietolerancją glukozy :

Sklasyfikowane rezultaty otrzymały certyfikat od Centrum Terapeutycznego
w Weronie (należącego do Regionalnego Rejestru B212, Centrum Diagnostyczno – Terapeutycznego i Ambulatorium Medycyny Sportu).

UWAGA:
UŻYWANIE WYROBÓW XENIA NIE WYKLUCZA, ANI NIE ZASTĘPUJE PORAD I ZALECEŃ LEKARZY

Więcej o wszystkich wyjątkowych produktach Xenia można dowiedzieć się na stronie: www.xeniapolska.com
oraz pod numerem telefonu: 606 95 62 11 lub 696 73 13 39