Szczecin. Informacje. Artykuły. Nowy klub – nowa jakość? Trzy nowe parkiety w mieście od połowy stycznia 2012!

21/12/2011 0 przez kierunek Szczecin

Od pewnego czasu na stronie internetowej www.nowyclub.pl możemy zobaczyć zapowiedź otwarcia nowego klubu. Co więcej w sieci można napotkać różne formy działań marketingowych związanych z jego otwarciem…

:: w rozwinięciu trochę więcej informacji…

Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że właściciele klubu chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów z naszego miasta otwierają się na ich propozycje i sugestie.

Dzięki zamieszczonemu na stronie formularzowi każdy może przekazać swoje oczekiwania/sugestie/propozycje odnośnie nowego lokalu. Wszystkie zostaną rozpatrzone, a część z nich na pewno będzie miała realny wpływ na kształt nowego klubu.

Jako, że całość jest dość enigmatyczna postanowiliśmy podrążyć temat, oto czego dowiedział się Kierunek Szczecin:

Po pierwsze nazwa Nowy Club jest nazwą roboczą. Jak się dowiedzieliśmy nazwa jest tymczasowa, są już konkretne propozycje jednak ostateczny wybór zostanie dokonany po dopracowaniu i doprecyzowaniu konceptu całego obiektu.

Lokal w którym będzie się znajdował klub jest w miejscu dosyć często uczęszczanym. Dojazd nie będzie stanowił problemu. Przewidziana data pierwszej oficjalnej imprezy to druga połowa stycznia 2012. Otwarcie z pewnością będzie jednym z czołowych wydarzeń nadchodzącego roku. Założenia ramowe są już opracowane i już dziś część ekipy przygotowuje otwarcie. Uchylając rąbka tajemnicy możemy potwierdzić, że goście będą się bawić na trzech parkietach.

Osoby odpowiedzialne za nowy klub to osoby związane z szeroko pojętą branżą rozrywkową. Z doświadczeniem w organizacji wydarzeń jak i pracy lokalu. Współpracują także z osobami, które zdobyły doświadczenie za granicą.

Pierwsza doba po ukazaniu się informacji o nowym klubie w sieci to ponad sto ankiet od klubowiczów. Wśród zgłaszanych uwag i sugestii znajdują się takie, które wskazują, że pewne formy już się po prostu znudziły odbiorcom. Naszym zadaniem będzie zatem dostarczyć powiewu świeżości na szczecińskim rynku lokali rozrywkowych…

Klub poszukuje promotorów oraz pracowników obsługi kelnerskiej oraz barmańskiej, szczegóły na stronie.