ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. ♪ 25.01.2019. Ghalia & Mama’s Boys @ Free Blues Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. ♪ 25.01.2019. Ghalia & Mama’s Boys @ Free Blues Club

17/01/2019 0 przez Imprezy w Szczecinie

innowacyjne połączenie tradycyjnego bluesa z progresywnym brzmieniem…

KONCERT: Ghalia & Mama’s Boys
GDZIE: FREE BLUES CLUB. Powstańców Wlkp. 20. 70-110 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 25 stycznia 2019 (piątek), start godz. 21:00
BILETY: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu), dostępne w klubie i na bilety.fm

Ghalia to wschodząca piosenkarka i autorka tekstów Blues i R&R z Brukseli.

Przez ostatnie sześć lat pracowała jako solistka, a także jako liderka dwóch projektów: „Ghalia & The Naphtalines”, czyli energiczny zespół rhythm’n’blues i boogie i jej oryginalny projekt „Voodoo Casino”, z którym nagrała swój pierwszy album w 2016 roku.

25.01.2019 Ghalia & Mama's Boys, koncert w Szczecinie

W 2013 roku zaczęła przenosić się z kameralnych ulic Brukseli do wielkich muzycznych miast USA, gdzie miała okazję poznać wielu utalentowanych i inspirujących muzyków.

Chicago, St. Louis, Memphis, Nashville, aż na skraj Mississippi i Louisiany, pasja Ghali do międzynarodowej sceny wyniosła ją do poziomu, na jakim dzisiaj się znajduje. Tak się złożyło, że stała się szanowanym artystą na scenie muzycznej w Clarksdale w Missisipi, mieście, które trafnie nazwano „Strefą Zero” bluesowego świata.

Ghalia & Mama’s Boys tworzą innowacyjną fuzję, która stanowi równowagę pomiędzy tradycyjnym i progresywnym bluesem. Z radością przekazują nowe brzmienie publiczności na całym świecie. Koniecznie ich posłuchaj!

Johnny Mastro & Mama’s Boys grają szorstki Chicago Blues, przez co brzmienie tego zespołu jest wyjątkowe. Bez frazesów i bez kompromisów – to główna maksyma zespołu.

Johnny mówi o swojej muzyce: „Sledgehammer Blues”. Johnny Mastro jest prawdziwym zwierzęciem scenicznym. Często gra na kolanach albo leżąc na scenie, gdzie z całych swoich sił dmie w harmonijkę. Brown na gitarze gra twardo i brudno.

:: podczas koncertu w Szczecinie usłyszymy

Ghalia Vauthier – wokal / gitara
Johnny Mastro – harmonijka / wokal
Smokehouse Brown – gitara
Dean Zucchero – bas
Rob Lee – bębny

:: materiał video powiązany z koncertem