ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.02.2012. NAS – Nagły Atak Spawacza & Fliege

13/02/2012 1 przez kierunek Szczecin

Koncert: Nagły Atak Spawacza oraz Fliege
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 24 luty 2012 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 15zł (przedsprzedaż), 20zł (w dniu koncertu)

W piątkowy wieczór w Sali koncertowej klubu Rocker posłuchać będzie można Nagłego Ataku Spawacza oraz Fliege…

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…

Nagły Atak Spawacza – ekipa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Pionierzy polskiego hardcore rapu, działający od 1995 roku, wrócili i są w doskonałej formie, którą potwierdzają na licznych koncertach.

Nowy projekt trzonu Spawaczy o nazwie „Cycki i Krew”, to kontynuacja kontrowersyjnego stylu, jaki reprezentują od lat, a ich ostatnia płyta, przewrotnie nazwana „Uliczny Rock’n’Roll” stanowi tego doskonałe potwierdzenie. Płyta ta łączy w nowatorski sposób wiele odległych od siebie stylów muzycznych. Ciężki hip-hop z miażdżącymi gitarami, śpiewająco-rapujący wokal, wesołe teksty przeplatające się z życiowymi opowieściami – oto walory tej płyty.

Znakomity warsztat gitarowy Zochy, który od 17 lat udzielał się w różnych zespołach, stanowi idealną „kropkę nad i” w kwestii produkcji tego albumu. Ich koncert to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego fana prawdziwego polskiego oldschool’u.

Flige – szczeciński skład złożony z rockandrollowców na co dzień grających alternatywne dźwięki, tym razem w zupełnie innym, nowym wydaniu. Szczere teksty doprawione ostrym słowem i melodyjne bity. Nowa fala szczecińskiego brzmienia nadchodzi – sprawdźcie to na żywo!
w skład zespołu wchodzą: Andrzej Haraburda (Anti Dread, Cekinowy Mrok), Maciej Kiersznicki (Road Trip’s Over, Anti Dread, Cekinowy Mrok), Kacper Kosiński (Road Trip’s Over, Anti Dread, Cekinowy Mrok) oraz DJ Mono Płuco (Jakub Przybylski).

Po koncercie rapowe party…
Zapraszamy!!!