Szczecin. Świeć Się III edycja. Czy Szczecin znów zwycięży? Oddajmy głos na Nasze Miasto!

20/12/2011 1 przez kierunek Szczecin

[singlepic id=811 w=240 h=160 mode=web20 float=left]W tym roku Szczecin będzie bronił tytułu najpiękniej świątecznie oświetlonego miasta w Polsce.

To już III edycja ogólnopolskiego konkursu Świeć Się na najładniejsze iluminacje świąteczne. Konkurs organizuje Grupa Energa.

Czy Szczecin znów zwycięży?

:: sprawdź jak zagłosować na Szczecin, zobacz również jak zagłosować na galerię naszego portalu…

Nie da się ukryć, ze szanse mamy bardzo duże. Nasze Miasto ma wiele pięknie oświetlonych punktów i budynków dzięki którym możemy wygrać.

Jeżeli chcecie głosujcie na naszą galerię (portalu Kierunek Szczecin) zgłoszoną na konkurs Świeć Się

Jak to zrobić?

Po wejściu na stronę www.swiecsie.pl logujemy się, następnie w menu wybieramy Konkurs Świeć Się, niżej wybieramy kategorię Moje Miasto po czym szukamy galerii „Szczecin Ubrany na Święta” użytkownika reklama.eviz po czym z boku klikamy oddaj głos.. To tylko tyle i aż tyle…
Dziękujemy

Zachęcamy również do oddawania głosów na pozostałe szczecińskie (i nie tylko) galerie. Jeżeli też dodaliście swoje galerie to na dole w komentarzu do tego wpisu napiszcie jak się nazywają – chętnie oddamy nasz głos na dobre szczecińskie zdjęcia 🙂

Aby zagłosować na na Szczecin na stronie www.swiecsie.pl po zalogowaniu klikamy Plebiscyt Miast i przy Szczecinie klikamy oddaj głos.

Tak wyglądają szczecińskie świąteczne iluminacje w tym roku.

[nggallery id=45]

W trwającej do 2 stycznia 2012 r. pierwszej części zabawy internauci zadecydują, które 16 miast przejdzie do finału (wybrane zostanie po jednym z każdego województwa – wygrywają miasta, które zdobędą najwięcej głosów). Do 15 stycznia odbędzie się głosowanie w finale plebiscytu – wygra miasto, które zdaniem internautów, posiada najokazalsze oświetlenie świąteczne w całej Polsce.

W poprzedniej edycji akcji do różnych form zabawy w „Świeć Się” włączyło się ponad 260 tysięcy osób więc tym bardziej zachęcamy do głosowania na Szczecin bo jak widac wyniki nie są przesądzone, aż do ostatniej chwili…

My oczywiście trzymamy kciuki za Szczecin!

Poniżej także galeria Świątecznego Szczecina 2010 – wtedy zwyciężyliśmy, zagłosujcie na nasze Miasto niech znów Szczecin wygra!!!

[nggallery id=18]