Szczecin. Informacje. 28.03.2010. Giełda zoologiczna

28/03/2010 2 przez kierunek Szczecin

W dniu dzisiejszym po raz kolejny odwiedziliśmy szczecińską giełdę zoologiczną w Słowianinie. Cieszy fakt, że zarówno wystawców jak i osób odwiedzających przybywa z tygodnia na tydzień.
Giełda już w chwili obecnej jest ciekawym miejscem do którego serdecznie zapraszamy niedzielnych spacerowiczów… Dzisiejsza edycja giełdy odbyła się pod hasłem „biała niedziela” można było skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych dla właścicieli zwierząt

Szczecin. Giełda zoologiczna

na zdjęciu Stoisko terrarystyczne. Pan Wojciech Hardy z wężem Tajwańskim

Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko terrarystyczne. Tym razem było naprawdę imponujące – zobaczyć było można m.in. węża tajwańskiego czy gekony. Całości dopełniała fachowa informacja wystawcy z Łodzi – pana Wojciecha Hardego, który chętnie odpowiadał na pytania osób zainteresowanych. Dzięki niemu być może wśród odwiedzających pojawili się kolejni miłośnicy terrarystyki.

na zdjęciu Yorki - napopularniejsze psy na wystawie

Najpopularniejszą rasą występującą na giełdzie okazują się być Yorkshire Terriery, popularnie zwane Yorkami, na zdjęciu szczenięta z hodowli As-Sadake przywiezione przez pana Sławomira Solucha z Chojny.

na zdjęciu Szczenięta przywiezione przez pana Ireneusza Pajora

Wśród wielu pięknych psów wystawionych na sprzedaż naszą uwagę zwróciły owczarki niemieckie wystawione przez pana Ireneusza Pajora. Szczenięta można było kupić w cenach 300-500zł.
Na co dzień pan Ireneusz prowadzi sklep zoologiczny w Realu przy ul. Struga do którego serdecznie zaprasza.

na zdjęciu Pani Patrycja i jeden z wystawianych przez nią szczeniak

Na koniec zdjęcie pani Patrycji która na giełdzie pojawiła się ze szczeniętami owczarka niemieckiego oraz kundelkami swoich znajomych

W każdym miejscu giełdy widać jej rozwój. W końcu w Szczecinie wyrasta ważna impreza cykliczna na którą mogą udać się całe rodziny.

Za tydzień Święta Wielkiej Nocy, ale do zobaczenia za 2 tygodnie, na giełdzie…