ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 27.11.2010. Frontside, Totem, Huge CCM oraz Angelreich. Kontrasty

09/11/2010 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Frontside, Totem, Huge CCM I Angelreich
Miejsce: SCK Kontrasty. Ul. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Czas: 27 listopada 2010 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30zł (w dniu koncertu)
W sobotę 27 listopada 2010 w Studenckim Centrum Kultury kontrasty koncert podczas którego zagrają: Frontside, Totem, Huge CCM I Angelreich.

Występ zespołu Frontside to koncert w ramach trasy FRONTSIDE Zniszczyć Wszystko TOUR 2010, która rozpoczęła się 4 listopada 2010 w Warszawie.
Zespół o trasie: „Będziemy głównie promować nadchodzący krążek, ale nie zabraknie sprawdzonych numerów koncertowych. Set wydłuży się o kilka nowych rzeczy z premierowego albumu, a są to numery miażdżące, które zapiszą się z pewnością w naszej historii. Ostatni okres spędziliśmy na absorbującej pracy w studio i już nie możemy doczekać się prezentacji albumu w wersji live! Stworzyliśmy najmroczniejszy, najbardziej posępny i najcięższy album spośród wszystkich dotychczasowych. Tak, chcemy zniszczyć wszystko i wszystkich! Apokalipsa trwa!”

Oprócz Frontside w Kontrastach usłyszymy:

Totem – polski zespół założony w 2002 roku. Aktualny skład zespołu: Rudy (gitary), Dzierzu (gitary), Wera (wokal), Fulba (bas) oraz Toma (perkusja)

Huge CCM – polski zespół z Pszczyny, założony w 2003 roku. Skład zespołu: Pachu (wokal), Sojczyn (gitary), Góra (perkusja), Dżolo (bas)

ANGELREICH – zespół założony w 2002 roku w Pile, od 2005 działający w Szczecinie. Skład zespołu: Matt (wokal), Vlad (gitary, instrumenty elektroniczne), Conrad (gitary), Greg (bas), Mateo (perkusja)

materiały video:
FRONTSIDE

TOTEM

HUGE CCM

ANGELREICH