ARCHIWUM. Szczecin. Promocje. Księgarnia Omnibus – WYPRZEDAŻ – SALE – 3zł – 5zł – 9zł

15/03/2009 0 przez kierunek Szczecin

O szczecińskiej księgarni Omnibus już pisaliśmy, między innymi przy okazji tworzenia wizytówki tej firmy w naszej bazie firm, tym razem zostaliśmy do niej zaproszeni w związku z rozpoczynająca się akcją WYPRZEDAŻ 3zł – 5zł – 9zł.

Spotkaliśmy się z kierownikiem księgarni Panem Danielem Kiełbasa w przededniu rozpoczęcia akcji aby dokładnie rozpoznać skalę zjawiska ;-).

Dzięki uprzejmości Pana Daniela otrzymaliśmy odpowiedzi na kilka (naszym zdaniem) istotnych pytań:

kierunek->Szczecin: Czy to jest jednorazowa inicjatywa księgarni?

DK: Nie, Omnibus może już mówić o wieloletniej tradycji prowadzenia tej akcji, nasze księgarnie zawsze proponują klientom trzytygodniową ucztę wśród masy publikacji i w bezkonkurencyjnych cenach… Chciałbym tylko dodać,  że akcja ta obejmuje wszystkie księgarnie Omnibus, na terenie całej Polski.

kierunek->Szczecin: Kiedy dokładnie rozpoczyna się tegoroczna przecena?

DK: 16marca i potrwa całe trzy tygodnie.

kierunek->Szczecin: Jaki asortyment znajdzie się wśród oferty?

DK: Ciężko sprecyzować, każdy znajdzie coś dla siebie – od rozmówek, przez wszelkie samouczki, podręczniki po słowniki… Nie ograniczamy się w stworzeniu asortymentu dla akcji, zresztą… nasi klienci wiedzą, że nasza firma nie nosi nazwy Omnibus bezpodstawnie…

kierunek->Szczecin: Czy oferta asortymentowa jest stała?

DK: Nie, dostawy dla samej tylko akcji będą przynajmniej trzy razy w tygodniu.

kierunek->Szczecin: Coś szczególnego co mógłby Pan polecić?

DK: Jak już wspomniałem każdy znajdzie coś dla siebie, wśród tegorocznych hitów z pewnością warto  polecić słownik BBI oraz szeroką gamę pakietów dla tych którzy przygotowują się do matury – tylko u nas 4 książki, które pomogą zdać maturę można będzie kupić w cenie od 19zł! Każdy z naszych pracowników chętnie pomoże w odnalezieniu się wśród bogactwa tej oferty.

kierunek->Szczecin: 19zł?

DK: Tak, oprócz cen 3zł, 5zł oraz 9zł które stanowią około 90% cen towarów eksponowanych w ramach przeceny, sprzedajemy również w innych cenach, niekiedy ceny są wyższe od 9zł, ale w stosunku do cen katalogowych obniżone są o 50%, 70% a w niektórych przypadkach aż o 90% .

kierunek->Szczecin: Dziękujemy za odpowiedzi na nasze pytania. Dziękujemy także za dostarczone zdjęcia. Życzymy udanej akcji.

DK: Zapraszamy na zakupy, nastepna okazja dopiero za rok.

Wyświetl większą mapę