ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 26.09.2010. Recital Szymona Zychowicza. Teatr Mały

15/09/2010 0 przez kierunek Szczecin

Wydarzenie: Recital Szymona Zychowicza
Miejsce: Teatr Mały. Deptak Bogusława 6. Szczecin
Czas: 26 września 2010 (niedziela), start godz. 18:00
Bilety: 35zł

W niedzielę 26 września o godz. 18:00 w Teatrze Małym z recitalem w Szczecinie pojawi się artysta krakowskiej Piwnicy pod Baranami Szymon Zychowicz.

Świetne występy Szymona Zychowicza szczecińska publiczność już kilkakrotnie mogła oglądać podczas koncertów organizowanych przez Teatr Polski.Zychowicz to jedna z najważniejszych postaci nurtu Krainy Łagodności tym razem zagości w Szczecinie, aby wraz z najlepszymi szczecińskimi muzykami rozpocząć pracę nad solową płytą.
Był jednym z ostatnich aktorów przyjętych przez Piotra Skrzyneckiego na etat. Swoją karierę zaczynał jako aktor w Teatrze Propozycji DIALOG.
Współpracuje między innymi z: Kabaretem Rafała Kmity, Jarosławem Wasikiem, Grzegorzem Halamą, Grzegorzem Turnauem, Mariuszem Lubomskim, Mirosławem Czyżykiewiczem, Andrzejem Poniedzielskim.
Jest współzałożycielem: krakowskiego kabaretu „Zielone Szkiełko“ (Janusz Radek, Robert Kasprzycki, Basia Stępniak-Wilk, Grzegorz Halama, K. Śmiałkowski), koszalińskiego kabaretu „Bez Oparcia“. Wraz z Bartłomiejem Brede dał początek formacji kabaretowej „Ironia i Harmonia“, a z Piotrem Woźniakiem i Tomaszem Lewandowskim tworzą grupę Trzech Bardów. Laureat większości festiwali oraz przeglądów piosenki poetyckiej.
Charyzma, wyjątkowy głos, wyczucie sceniczne, świetny kontakt z publicznością oraz wyjątkowe poczucie humoru Szymona Zychowicza sprawiają, że każdy Jego występ staje się wielkim wydarzeniem i odbierany jest z niezwykłym entuzjazmem.

Bilety i informacje:
Deptak Bogusława 6
70-440 Szczecin
biuro (48 91) 433 62 24
kasa (48 91) 488 65 55

dodatkowe materiały: