
Napoje, shoty i soki HPP marki Urban Monkey w Szczecinie
26/06/2020Urban Monkey to wyjątkowe soki, które możesz pić każdego dnia. Od niedawna są one również dostępne w Szczecinie
Soki Urban Monkey są zdrowe, pyszne, tłoczone na zimno i niepasteryzowane – ZE WSZYSTKIMI DOBROCIAMI, JAKIE UMIEŚCIŁA W NICH MATKA NATURA.

Urban Monkey to soki niepasteryzowane co gwarantuje pełny smak i wszelkie korzyści z witamin, enzymów i mikroelementów zawartych w świeżych warzywach i owocach z których pochodzą.
Napoje RAW Urban Monkey są utrwalane pod BARDZO wysokim ciśnieniem (6000 barów – to jak w oceanie, na głębokości 60 km) – drobnoustroje nie przetrwają takiego ciśnienia, ale wszystkie ważne składniki jak najbardziej.

Dzięki tej metodzie soki Urban Monkey są bezpieczne i mają dłuższe życie, niż gdyby przechowywać świeżo wyciskane soki, a przy tym witaminy i składniki odżywcze pozostają w produkcie.
W Szczecinie soków i shotów Urban Monkey spróbujesz na Łasztowni w wyjątkowym miejscu z dobrymi rzeczami – mobilnej lodziarni Carte D’or.
możesz również zamówić na cały tydzień, szczegóły tel. 694 845 835

