ARCHIWUM. POLECAMY: Szczecin. Imprezy. 02.11.2012. Mistrzostwa Polski Chippandales. Najlepsi tancerze erotyczni w Szczecinie

21/10/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, imprezy, Mistrzostwa Polski, Chippandales, w Szczecinie

Wydarzenie/Impreza: Mistrzostwa Polski Chippandales w Szczecinie
Gdzie: Klub Broadway. Wyszyńskiego 14. Szczecin
Kiedy: 2 listopada 2012 (piątek), start godz. 22:00
Bilety: 20zł

W piątek 2 listopada 2012 w szczecińskim klubie Broadway odbędzie się jeden z etapów konkursu do tytułu Mistrzów Chippandales.

W Szczecinie zaprezentuje się 7 Tancerzy Erotycznych którzy przedstawią 4 różne stylizacje..

:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

Jak zapewniają organizatorzy – to będzie wyjątkowy piątek, Agencja Exclusive Night, która w Klubie Brodway w Szczecinie jest organizatorem Mistrzostw Polski Chippandales zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie…
Przed Wami wystąpią najlepsi Tancerze Erotyczni którzy w towarzystwie kobiet powalczą o zwycięstwo.

Mistrzostwa Polski Chippandales to pierwszy taki konkurs organizowany w Polsce – w 10 miastach oraz 10 najlepszych Klubach.

Pierwsza edycja rozpoczęła się 26 października w Pile, 2 listopada dotrze do Szczecina. Wielki finał zaplanowany został na styczeń 2013 roku w Warszawie.

Jak wspomina nam organizator na Mistrzostwach pojawi się 7 Tancerzy i przedstawią 4 różne stylizacje.

W składzie Jury zobaczymy: Agnieszka Zyser (manager Hotelu New Skanpol), Katarzyna Witkowska (Wellness SPA Kołobrzeg), właściciel Klubu Brodway Adam Celmar, Beata Arciszewska (manager Exclusive Night).

Organizator zaplanował jedno wolne miejsce w składzie Jury dla osoby z publiczności, jednak ta musi okazać się największą ilością zakupionych biletów.
Podczas całego wydarzenia przed wejściem Klubu będą czekały na Was Króliczki Playboya a całe mistrzostwa urozmaici pokaz Tancerek Samby Brazylijskiej oraz Tancerzy z Mam Talent przynależących do organizatora – Agencji Exclusive Night.

Wydarzenie/Impreza: Mistrzostwa Polski Chippandales w Szczecinie
Gdzie: Klub Broadway. Wyszyńskiego 14. Szczecin
Kiedy: 2 listopada 2012 (piątek), start godz. 22:00
Bilety: 20zł