ARCHIWUM. POLECAMY! Szczecin. Imprezy. 13.04.2012. Wybory Miss Studentek Szczecina. Gala Finałowa. Lulu Club

01/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Wybory Miss Studentek Szczecina. Gala Finałowa
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 13 kwietnia 2012 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 20zł do nabycia: Tel. 502 432 111 i 889 599 276

W piątek 13 kwietnia 2012 szczeciński Lulu Club zaprasza na wieczór ważny nie tylko dla najpiękniejszych studentek w naszym mieście – Galę Finałową Wyborów Miss Studentek 2012…

:: szczegóły imprezy i powiązany materiał foto w rozwinięciu…

PIĄTEK TRZYNASTEGO nie musi być pechowy – w Lulu Club właśnie w piątek 13 kwietnia podczas wyjątkowego wieczoru podczas którego nie zabraknie pięknych, młodych studentek z naszego miasta… O koronę tej najpiękniejszej rywalizować będzie 12 kandydatek, spośród których zostaną wybrane trzy – Miss oraz pierwszej i drugiej ViceMiss, które pojadą na eliminacje do Warszawy by spróbować swoich sił w konkursie ogólnopolskim.

Kandydatki zaprezentują się widowni w kilku odsłonach, m.in. w projektach Konrada Bikowskiego i Wojciecha Bartczaka oraz marki Cubus.

Dodatkową atrakcją dla zgromadzonych gości będą występy Rewii Rising Stars, która wraz z kandydatkami wprowadzi nas w niepowtarzalny nastrój Pin up girl.

Kandydatki mają o co walczyć. Najważniejszą wygraną jest możliwość udziału w eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu, ale także nagrody rzeczowe – biżuteria marki Terpiłowscy, kosmetyki Loreal, kupony i rabaty na ubrania marki Cubus, karnety fitness RKF oraz zabiegi kosmetyczne w Garra Ruffa.

Nie tylko studentki mogą liczyć na wygrane – publiczność także może liczyć na wygrane.
Z osób znajdujących się na sali zostanie wylosowanych kilka, które otrzymają kupony i rabaty na ubrania marki Cubus i kosmetyki Loreal.

Wybory Miss Studentek Szczecina 2012 to już czwarta edycja tego konkursu, corocznie organizowanego przez Agencję Modelek EM Models. Po wyborach jak na Lulu Club przystało – wyjątkowe After Party przy oprawie DJ’a z udziałem najpiękniejszych studentek w Szczecinie

:: zobacz także:
Fotoreportaż z Wyborów Miss Studentek Szczecina 2011