ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 24.04.2014. AUDIOFEELS. Koncert + After Party @ Lulu Club + akcja na wspieram.to

ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 24.04.2014. AUDIOFEELS. Koncert + After Party @ Lulu Club + akcja na wspieram.to

16/04/2014 1 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Lulu Club, koncert, audiofeels, wspieram.to, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Lulu Club, koncert, audiofeels, wspieram.to, w SzczecinieKONCERT: AUDIOFEELS
+ afterparty
GDZIE: Lulu Club. ul. Partyzantów 2. SZCZECIN
KIEDY: 24 kwietnia 2014 (czwartek), START GODZ. 20:30
ODWOŁANY
BILETY: wspieram.to (szczegóły w rozwinięciu)

Koncert Audiofeels w czwartek 24 kwietnia – został odwołany.

od organizatora: „W związku z nieosiągnięciem wystarczającego poparcia koncertu na portalu wspieram.to (oficjalna sprzedaż biletów na koncert) organizatorzy postanowili odwołać wydarzenie. Zapraszamy na piątkowe spotkanie z zespołem Audiofeels oraz mini koncert!”

AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu.

Zespół AudioFeels został stworzony w 2007 roku przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Staranna edukacja pozwoliła na podjęcie ambitnego zadania – stworzenia wyjątkowego, nowoczesnego brzmienia daleko wykraczającego poza chóralną tradycję.

Kariera AudioFeels rozpoczęła się w rodzinnym mieście członków zespołu, w Poznaniu, szybko jednak zdobyli uznanie wśród kilkumilionowej publiczności występując na scenie popularnego programu „Mam talent”, gdzie dotarli do finału i zdobyli trzecie miejsce.

AUDIOFEELS – ZŁOTA PŁYTA

Już w październiku 2009 roku ukazał się pierwszy studyjny album AudioFeels – „Uncovered”. Płyta zawierająca covery takich artystów jak między innymi Simon & Garfunkel, Red Hot Chili Peppers, Sting czy Metallica, w dwa tygodnie pokryła się złotem i stała się najchętniej kupowaną płytą CD w Polsce (drugie miejsce na liście OLIS).

TRASA KONCERTOWA AUDIOFEELS

Przez kilka miesięcy po wydaniu pierwszej płyty zespół koncertował po całym kraju, zapełniając największe sale koncertowe w Polsce. Po dwóch latach ciągłej obecności na polskiej scenie, zespół AudioFeels rozpoczął występy również za granicą, m.in. we Francji, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

AUDIOFEELS – FRYDERKI

2010 rok przyniósł zespołowi nominację do nagrody Fryderyki w kategorii „Nowa twarz fonografii” oraz zakwalifikowaniu do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Zespół roku”.

AUDIOFEELS -EURO 2012

Na początku 2010 roku zespół został poproszony przez UEFA o przypomnienie utworów związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej podczas losowania grup eliminacyjnych do Euro 2012.

Wydarzenie to odbyło się w Sali Kongresowej w Warszawie i było transmitowane przez 111 największych stacji telewizyjnych w Europie i na świecie. Przygoda z EURO znalazła swój finał podczas koncertów w Strefie Kibica w Poznaniu dla kilkunastu tysięcy osób.

DRUGI ALBUM AUDIOFEELS

W 2011 roku ukazała się druga płyta grupy AudioFeels – „Unfinished”. Na dwupłytowym albumie znalazły się przede wszystkim własne kompozycje zespołu, ale także covery takich artystów jak Seal czy grupa Nirvana.

audiofeels koncert w SzczecinieAUDIOFEELS ZA OCEANEM

Talent zespołu i niebanalne aranżacje zostały docenione także w Nowym Jorku. W 2012 roku podczas konkursu Harmony Sweepstakes A Cappella Festival grupa zdobyła pierwszą nagrodę i nagrodę publiczności. Wygrana zagwarantowała AudioFeels możliwość reprezentowania Nowego Jorku podczas finałów konkursu w San Rafael w Kalifornii. W całej historii Harmony Sweepstakes polski zespół nie został doceniony tak wysokim wyróżnieniem.

AUDIOFEELS W EUROPIE

W 2011 roku występ podczas International A Capella Festival in Leipzig zakończył się zdobyciem dwóch głównych nagród. W następnym roku zespół został zaproszony w charakterze gwiazdy na autorski koncert do Lipska oraz na międzynarodowy festiwal wokalny Polyfollia we Francji, gdzie obył się cykl pięciu koncertów i warsztaty. Na początku 2013 r. zespół koncertował w Austrii i w Monaco, w czerwcu w Rosji, a pod koniec sierpnia ponownie w Austrii.

AUDIOFEELS LIVE

Kolejny album AudioFeels to zapis koncertu zrealizowanego w Teatrze Wielkim w Poznaniu. W historycznych wnętrzach teatru zarejestrowano niezwykły koncert pokazujący pełnię możliwości i scenicznych umiejętności zespołu. Album ukazał się w styczniu 2013 roku.

Rok 2013 przyniósł zaproszenia m.in. na festiwale odbywające się w Polsce. Z najważniejszych warto wymienić VIII Międzynarodowy Festiwal im. G.G. Gorczyckiego, XVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Mielcu, czy też występ podczas XIX Przystanku Woodstock w Kostrzynie na Odrą.

AUDIOFEELS na wspieram.to
czyli PROJEKT AUDIOFEELS W SZCZECINIE

Po 3 latach zespół AUDIOFEELS zagra koncert w Szczecinie, już 24 kwietnia w LULU Club!

Zostańcie współtwórcami i współorganizatorami koncertu!

Cały dochód ze sprzedaży biletów przez platformę Wspieram.to zostanie przeznaczony na realizację wydarzenia!

Współpraca z wspieram.to jest początkiem większego projektu!

AUDIOFEELS od długiego czasu chcą wydać płytę z orkiestrą. I tu pojawia się szczecińska Baltic Neopolis Orchestra!

Realizacja koncertu pozwoli nam na zapoznanie się AUDIOFEELS i BNO oraz przeprowadzenie pierwszej próby nowego projektu, którego realizacja przebiegać będzie naturalnie na wspieram.to

zajrzyj koniecznie: wspieram.to

:: materiał video powiązany z koncertem