fotografia ślubna Szczecin, fotograf ślubny w Szczecinie, reporterska fotografia ślubna, najlepszy fotograf ślubny w szczecinie, fotoreportaż ślubny, reportaż ślubny

Tenor Bogusław Morka z koncertem „Najpiękniejsze melodie świata” w Szczecinie…

Bogusław Morka koncerty w SzczecinieKoncert: Bogusław Morka – „Najpiękniejsze melodie świata”
Gdzie: Hala Opery na Zamku. Ul. Energetyków 40. Szczecin
Kiedy: 26 listopada 2017 (niedziela), godz. 18:00
Bilety: 80 -100 zł

W półtoragodzinnym programie koncertu znajdą się największe hity z najbardziej znanych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzyka filmowa, pieśni hiszpańskie i włoskie.

Bogusław Morka wykona m.in. takie utwory jak: „La Paloma”, „Amor Amor”, „Dalilah”, „Besame Mucho”, „Spanish Eyes”, „New York New York”, „O Sole mio”, „Amigos para siempre”, „Time To Say Goodbye”, „Caminito”, „My Way”, „La vie en rose”, „Oczy czarne”, „Amapola” i inne przeboje.

Oprócz tenora na scenie pojawią się również: Iwona Kaczmarek – sopran, Mariusz Ruta – tenor, Wojciech Kaczmarek – baryton oraz orkiestra kameralna Alla Viena pod dyrekcją Adama Manijaka. Koncert poprowadzi Janusz Michalik.

Najtrudniejsze jest osiągnąć sukces i utrzymać się na szczycie jak najdłużej!? Bo przecież jestem tylko człowiekiem, który też ma lepsze i gorsze dni… Najprzyjemniejsze są oczywiście wielkie owacje po koncercie i wzruszenie tych ludzi, którzy przychodzą na ten koncert. Bo dla każdego artysty wzruszenie słuchaczy jest najlepszą recenzją – odpowiada Bogusław Morka zapytany o uroki pracy tenora.

Bilety na wydarzenie w cenach: 80 zł, 90 zł, 100 zł można nabyć na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety, na portalu bilety.fm oraz w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I”, tel. 91 886 07 21).

Bogusław Morka (tenor) – obdarzony niezwykle pięknym głosem o wyjątkowo ciepłej, aksamitnej barwie i szlachetnym, pełnym blasku brzmieniu – uważany jest przez znawców tej sztuki za najlepszego tenora śpiewającego w tradycji włoskiego bel canta.

Jego albumy „Bogusław Morka i przyjaciele”, „O sole mio”, czy „Be My Love” okazały się wielkim sukcesem , w krótkim czasie zdobyły status złotych i platynowych krążków, co w dziedzinie klasyki na polskim rynku jest ewenementem.

Iwona Handzlik-Rutkowska (sopran) – jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Artystka podczas studiów debiutowała partią Hanny w „Strasznym dworze” Stanisława Moniuszki w Lublinie. Często występuje na estradach filharmonii w repertuarze oratoryjnym.

Jest solistką Opery Wrocławskiej, w której śpiewa wiele pierwszoplanowych partii. W 2006 roku zadebiutowała na deskach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie podczas Koncertu Sylwestrowego, gdzie wykonała partię Adeli w „Zemście nietoperza” Johanna Staussa. Iwona Handzlik-Rutkowska to artystka najwyższej klasy, z doskonałym głosem i niesamowitym talentem do zdobywania serc słuchaczy.

Mariusz Ruta (tenor) – absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Uczestnik wielu kursów wokalnych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od 2011 r. solista Teatru Muzycznego w Łodzi, na którego deskach wykreował role takie, jak: Alfred z „Zemsty nietoperza” J. Straussa, Padre z „Człowieka z La Manchy” M. Leigha, krawiec Motł z musicalu „Skrzypek na dachu” J. Bocka, Bernardo z musicalu „Zorro” czy Camille de Rosillon z „Wesołej wdówki” F. Lehára. Artysta współpracuje również z Operą i Filharmonią Podlaską.

Orkiestra kameralna Alla Viena – siedmiu instrumentalistów, dysponujących bogatym dorobkiem artystycznym i estradowym. Na co dzień muzycy związani są z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina, Akademią Muzyczną im. G i K. Bacewicz w Łodzi i Filharmonią Świętokrzyską im. O. Kolberga.

Zespół powstał w 2008 r. Początkowo swój repertuar budował wokół muzyki wiedeńskiej, sukcesywnie powiększając program o muzykę musicalową, filmową i rozrywkową. Dziś wizytówką orkiestry są nowatorskie projekty, łączące różne gatunki muzyczne.

Adam Manijak – pianista, kompozytor i pedagog. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Łodzi. Obecnie wykłada w Katedrze Kameralistyki łódzkiej uczelni. Jako solista i kameralista bierze udział w licznych koncertach i festiwalach w kraju i za granicą. Wielokrotnie otrzymywał wyróżnienia dla najlepszego akompaniatora podczas znaczących konkursów muzycznych.

:: materiał video powiązany z koncertem

 

Bogusław Morka koncerty w Szczeciniezdjęcia: mat. pras. Agencji Artystycznej Monolit

 

➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Bogusław Morka - „Najpiękniejsze melodie świata”
⎚ gdzie:
Sala koncertowa, Ul. Energetyków 40,Szczecin,zachodniopomorskie-70-656
⇘ start:
26/11/2017
⇙ koniec:
26/11/2017
$ bilety:
PLN 100

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.