ARCHIWUM. POLECAMY! Szczecin. Wydarzenia. 26.04.2019. PROMETEUSZ 4K @ Arena Szczecin

ARCHIWUM. POLECAMY! Szczecin. Wydarzenia. 26.04.2019. PROMETEUSZ 4K @ Arena Szczecin

przez Imprezy w Szczecinie

„Prometeusz 4K” już wkrótce w Szczecinie. Takiego widowiska jeszcze w naszym mieście nie było!

Wydarzenie: Prometeusz 4K
najnowocześniejsze polskie multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne
Gdzie: Arena Szczecin. ul. Szafera 3/5/7. 71-245 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 26 kwietnia 2019 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 79-199 zł, szczegóły TUTAJ

PROMETEUSZ 4K – najnowocześniejsze polskie multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne.

Rozbudowana scenografia wraz z multimedialnym show w postaci animacji laserowych, mappingu 3D, potężnych efektów świetlnych, płonących fontann i wielu innych najnowocześniejszych technik i efektów scenicznych. W połączeniu z historią stworzoną przez wulkan wyobraźni reżysera Kamila J. Przybosia, talentem artystów z grupy Everest Production i piękną muzyką, przeniesie widza w fascynującą podróż do świata mitologii.

Naszpikowany efektami specjalnymi show w wykonaniu kilkudziesięciu artystów, muzyków, wokalistów oraz akrobatów, którzy łamią bariery możliwości ludzkiego ciała.

„Prometeusz 4K” już wkrótce zachwyci mieszkańców Szczecina.

Niech zmysły szaleją! Daj się porwać wyobraźni! Z pomocą artyzmu, muzyki i nowoczesnej technologii przenieś się w mityczne czasy Prometeusza i poznaj jego historię na nowo.

PROMETEUSZ 4K – światło, obraz, dźwięk i ciało

Spektakl oparty na micie o Prometeuszu, który wykradł bogom ogień i rozbudził w ludziach kreatywność oraz zainteresowanie światem.

Artyści opowiadają historię bez słów – tylko poprzez ruch, obraz, muzykę i grę aktorską. Grupa tancerzy i akrobatów podczas trwającego prawie dwie godziny spektaklu, przedstawia w wyjątkowy sposób losy tytułowego Prometeusza i całej ludzkości.

PROMETEUSZ 4K – żadnych dialogów tylko światło, obraz dźwięk i ciało.

Jako główny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową nie pozbawiając jednocześnie całego widowiska treści.

Spektakl czaruje widza hipnotyzującą muzyką wykonywaną na żywo, niesamowitą multimedialną scenografią, akrobacjami zapierającymi dech w piersiach, gibkością ciał aktorów i emocjami, które przenoszą swoim tańcem na publiczność. Oglądając, nie da się nie podziwiać technicznej perfekcji artystów a brak dialogów nie jest wadą, tylko zaletą przedstawienia.

Pozwalając sobie na szczyptę metafory i fantazji należy patrzeć na ten spektakl jak na przedstawienie dramatyczne, w którym aktorom odebrano mowę, a dodano skrzydła. Walorem realizacji jest też połączenie widowiska z teatrem dramatycznym. Treść jest uniwersalna – ponadczasowa, międzykulturowa.

Tło całej historii nadaje oświetlenie, multimedialna scenografia, płonące fontanny, efekty laserowe i przede wszystkim muzyka wraz z pięknymi głosami wokalistek.

Prometeusz jest przedstawieniem, w którym zobaczymy zarówno zapierające dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i grę aktorską, ale również znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracja możliwości ludzkiego ciała.

PROMETEUSZ 4K to innowacyjny projekt, pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce!

PROMETEUSZ 4K to już bardzo rozbudowana technologicznie produkcja sceniczna gotowa konkurować z największymi produkcjami światowymi. Rozszerzona grupa artystów teamu EVEREST Production, specjalnie do projektu skomponowana muzyka, która w PROMETEUSZU 4K będzie wykonywana na żywo przez czołowych polskich muzyków. Najnowocześniejsze efekty sceniczne oraz technologie multimedialne.

Produkcja spektaklu zajęła się firma 2Point Piotr Jeziorski (wieloletni producent m.in. Musicalu METRO). Realizację animacji oraz projekt grafik scenicznych powierzono najlepszej polskiej firmie w tej dziedzinie Clockwork, oprawę wizualną i efekty specjalne zapewni światowy lider w tej branży firma Visual Sensation.

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Prometeusz 4K najnowocześniejsze polskie multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne
⎚ gdzie:
Arena Szczecin, ul. Szafera 3/5/7,Szczecin,zachodniopomorskie-71-245
⇘ start:
26/04/2019
⇙ koniec:
26/04/2019
$ bilety:
PLN 199