ARCHIWUM. SYLWESTER 2013. Szczecin. 31.12.2013. Imprezy Sylwestrowe 2013/2014. Sylwester Miejski – Największy parkiet pod gwiazdami @ Jasne Błonia

23/12/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, Sylwester 2013, Sylwester 2013-2014, najlepsze imprezy sylwestrowe w Szczecinie, 31.12.2013, oferty sylwestrowe Szczecin, oferty imprez Sylwestrowych 2013, koniec roku, Sylwester Miejski, Sylwester na Jasnych Błoniach, w Szczecinie

Szczecin, Sylwester 2013, Sylwester 2013-2014, najlepsze imprezy sylwestrowe w Szczecinie, 31.12.2013, oferty sylwestrowe Szczecin, oferty imprez Sylwestrowych 2013, koniec roku, Sylwester Miejski, Sylwester na Jasnych Błoniach, w SzczecinieImpreza: Sylwester Miejski 2013/2014
Szczecin Sylwester na Jasnych Błoniach
Największy parkiet pod Gwiazdami
Gdzie: Jasne Błonia. Szczecin
(scena za parkingiem przy ul. Piotra Skargi)
Kiedy: 31 grudnia 2013 (wtorek), start godz. 22:00
Bilety: wstęp wolny

Noworoczna impreza na Jasnych Błoniach będzie miała bowiem charakter pokazu audiowizualnego muzyki klubowej.

Hasło przewodnie Sylwestra Miejskiego kończącego rok 2013 – Będzie się działo! Mega Boombox Party Sylwester 2013 – sugeruje Sylwestrową dyskotekę pod gwiazdami.

Jak zapewniają organizatorzy podczas zabawy nie zabraknie największych hitów z dyskotekowych parkietów oraz wystrzałowego pokazu sztucznych ogni i największego tanecznego parkietu pod gwiazdami.

Na specjalnie przygotowanej scenie w kształcie BOOMBOXA, kultowego radiomagnetofonu, wystąpią utalentowani DJ z Polski i zagranicy.

Przed szczecińską publicznością wystąpią takie gwiazdy jak Wet Fingers, CJ Stone i duet The Nycer.

Początek sylwestrowej imprezy przewidziany jest na godz. 22:00. Zgodnie z noworoczną tradycją północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Więcej o wykonawcach, którzy wystąpią podczas Miejskiego Sylwestra 2013/2014 w Szczecinie

Wet Fingers – za tym projektem ukrywa sie dwóch producentów – DJ ADAMUS i MAFIA MIKE.

Obaj od ponad dekady aktywnie działają na scenie muzycznej. Założeniem powstania duetu producentów była rewitalizacja polskiej muzyki. Na bazie sampli starych, polskich przebojów powstała pierwsza płyta duetu z bardzo popularnym, radiowym hitem HI FI SUPERSTAR.

Utwór ten podbił wszystkie listy przebojów w najbardziej popularnych rozgłośniach w Polsce.

Większość singli WET FINGERS dociera do TOP 10 najczęściej granych utworów w polskich klubach i dyskotekach. Duet w ciagu ostatnich lat grał z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej jak Tiesto, Paul Van Dyk, Deadmou5 czy Eryk Prydz.

CJ Stone aka „Andreas Litterscheid” – od ponad piętnastu lat działa z wielkim powodzeniem na rynku muzycznym i jest jednym z najbardziej utalentowanych DJ-ów i producentów na scenie klubowej i pop na całym świecie.

Jego wysokiej jakości remixy znanych międzynarodowych artystów, takich jak Tiesto, Benny Bennasi i Silver sprawiły iż CJ Stone znany jest wszystkim na świecie.

Koncertował m.in. w Kanadzie, Rosji, USA i wszystkich krajach Europy. Jego własne utwory jak „Be Loved” okupowały czołowe miejsca europejskich list przebojów. CJ Stone był producentem utworu „Crazy Frog”, który błyskawicznie stał się ogólnoświatowym hitem.

The Nycer – duet tworzą Andy Rock i Ken Roll. Muzycznie poruszają się w klimatach elektro house, pop i dance. Obaj pochodzą z Francji.

Rezydują w Nicei w klubach na Francuskiej Rivierze. Przyjaźń i wspólna pasja zaowocowały w 2008 roku powołaniem do życia projektu The Nycer. Debiutowali EP-ką „Feel So Good” w Work Machine, następnie dla międzynarodowej wytwórni Armada Music (założonej przez Armina van Buurena) nagrali krążek „Naked”. Trzecim wydawnictwem jest materiał zatytułowany „Who Let The Dogs Out”. W 2010 roku wraz z Deeci wydali singiel „Losing Control”.

Szczecin, Sylwester 2013, Sylwester 2013-2014, najlepsze imprezy sylwestrowe w Szczecinie, 31.12.2013, oferty sylwestrowe Szczecin, oferty imprez Sylwestrowych 2013, koniec roku, Sylwester Miejski, Sylwester na Jasnych Błoniach, w Szczecinie, Wet Fingers, CJ Stone, The Nycer, impreza miejska