ARCHIWUM. Szczecin. 06.03.2016. Wydarzenia. Fair Play Crew – Amatorologia @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. 06.03.2016. Wydarzenia. Fair Play Crew – Amatorologia @ Lulu Club

02/03/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

pierwsza polska komedia taneczna – taniec, choreografia oraz gra aktorska na najwyższym poziomie…

06.03.2016 Fair Play Crew - Amatorologia Szczecin Lulu ClubWydarzenie: Fair Play Crew – Amatorologia
support: Guitars Project
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. 70-222 Szczecin
Kiedy: 6 marca 2016 (niedziela), start godz. 18:00
Bilety: ceny od 39zł
do nabycia na bilety.fm lub kasie Lulu Club (tel. 533 500 109)

Fair Play Crew to marka kojarzona z tańcem na najwyższym poziomie. To formacja tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców, którzy dzięki swojemu talentowi i pasji mają dziś na koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych.

Grupa już w marcu, z okazji Dnia Kobiet, wystąpi w Szczecinie ze swoim taneczno-komediowym programem! Jako support wystąpi znany szczeciński zespół Guitars Project!

„Amatorologia” to pierwsza polska komedia taneczna. Przedstawiona uniwersalnym językiem tańca opowieść o życiu współczesnego człowieka podbija serca widzów na całym świecie. Jest dowcipna, błyskotliwa, pełna trafnych obserwacji. Kolejne sceny i perypetie bohaterów to krzywe zwierciadło, w którym oglądamy… Siebie. Dlatego to widowisko trzeba zobaczyć!

Twórcy „Amatorologii” – formacja Fair Play Crew – to utalentowani, wielokrotnie nagradzani tancerze i choreografowie, z 20-letnim doświadczeniem scenicznym. Pasjonaci tańca i perfekcjoniści, realizując nowy program komediowy stworzyli widowisko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – nieodparcie zabawne, skłaniające do refleksji i zachwycające poziomem wykonania.

Mistrzowsko wykorzystując elementy tańca, choreografii i gry aktorskiej – bez słów – wciągają widzów w swój świat, w którym niepodzielnie rządzi absurdalne poczucie humoru.

Spektakl składa się z szeregu skeczy i scen, które mogą być prezentowane w formie pełnowymiarowego spektaklu, a także jako niezależne, krótkie formy sceniczne.

Przed Fair Play Crew jako support wstąpi grupa Guitars Project. Zespół powstał w 1991 r. z inicjatywy Dariusza Kurmana, który zaprosił do współpracy Marcina Żabiełowicza (obecnie grupa Hey). Guitars Project to eksperymentalna forma wypowiedzi artystycznej oparta wyłącznie na aranżacjach instrumentalnych oraz eklektyzmie muzycznym.

Formacja tworząc z ogromnym zaangażowaniem muzykę, stara się łączyć nowoczesne elementy brzmieniowe i aranżacyjne, oparte na harmoniczno-melodycznej współpracy gitary prowadzącej i basowej, które wspiera m.in. rockowo osadzona perkusja. Repertuar grupy ze Szczecina zawiera również interpretacje największych hitów muzyki gitarowej.

Występ Fair Play Crew stał się sensacją 31. edycji najważniejszego polskiego festiwalu kabaretowego PAKA 2015, zdobywając pierwsze miejsce oraz Nagrodę Publiczności. Nowa formuła komedii zachwyciła jury, widownię i środowisko kabaretowe. A teraz podbija serca kolejnych miłośników komedii – w Polsce i poza jej granicami.

Występują:

Wojciech „Blacha” Blaszko
Błażej „Bzyga” Górski
Rafał „Roofi” Kamiński
Cezary „Kruk” Krukowski
Karol „Niecik” Niecikowski
Marcin Rogalski

:: materiał video powiązany z wydarzeniem