Szczecin. 26.09.2010. Strzelaj Gole w Galerii Gryf – po imprezie

26/09/2010 0 przez kierunek Szczecin

[singlepic id=113 w=280 h=204 mode=web20 float=left]

W dniu 26 września (niedziela) podczas drugiego dnia zabawy Strzelaj Gole w Galerii Gryf postanowiliśmy zobaczyć jak wygląda ta impreza.
Naszym zdaniem każdy z licznych odwiedzających mógł znaleźć coś dla siebie od gry w piłkarzyki, poprzez konsolowy turniej FIFA, próbę strzelenia gola, badanie ewentualnych wad postawy naszych dzieci aż do wspólnej fotografii z Radosławem Majdanem. Warto zaznaczyć, iż nagrodami w turnieju FIFA były oryginalne piłki Adidas Jabulani – zwycięzcom gratulujemy.
Weekend w Galerii Gryf można śmiało nazwać udanym dla rodzinnych wypadów oprócz zakupów można było skorzystać z udostępnionych atrakcji a nawet zamienić kilka słów z Radosławem Majdanem, którego szczecinianom przedstawiać nie trzeba. To już kolejna ciekawa propozycja skierowana do mieszkańców naszego miasta (po extremalnym zakończeniu lata) – ciekawe czym jeszcze nas pozytywnie zaskoczy Galeria Gryf – z pewnością będziemy o tym pisać dlatego zapraszamy do odwiedzin na naszym portalu – tu znajdą Państwo informacje o imprezach, firmach i promocjach w naszym mieście!

[nggallery id=8]