Szczecin. ELITE-Studio radzi jak pięknie wyglądać i świetnie się czuć w Święta i na Sylwestra

05/12/2010 1 przez kierunek Szczecin

fot. © DD FoTo - www.ddfoto.pl

artykuł sponsorowany
Zbliżają się święta oraz gorący okres karnawałowy. Każdy z nas chciałby podczas tego okresu wyglądać i czuć się wyjątkowo dobrze. Jak zadbać o siebie aby nasz wygląd był olśniewający? Zapraszamy do zapoznania się z poradami specjalistów ze szczecińskiego ELITE-Studio

Pamiętajmy aby przygotowania do świąt zacząć od siebie – nic tak nie poprawi nam humoru jak świetne samopoczucie płynące z zadowolenia z własnego wyglądu. Czasu zostało niewiele dlatego tak ważne jest aby skorzystać z porad fachowców, którzy potrafią odpowiednio dobrać program właśnie dla nas – naszej cery, sylwetki oraz indywidualnych uwarunkowań.

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować trzy tygodniową odnowę ciała i ducha a także chwile relaksu , które przydadzą się w tej przedświątecznej bieganinie. W ELITE-STUDIO na siłowni pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej pani instruktor można poprawić własną sylwetkę, uzyskać sprężyste ciało, wzmocnić mięśnie oraz ogólnie poprawić kondycję. To wszystko w połączeniu ze świąteczną kreacją przyniesie Państwu rewelacyjny skutek, który z pewnością zostanie dostrzeżony przez naszych najbliższych. Już półtora godzinny odpowiednio dobrany trening na sprzęcie aerobowym w połączeniu z ćwiczeniami na tzw. sprzęcie siłowym jedynie 2 lub 3 razy w tygodniu przyniesie zadowalające rezultaty.

Dla tych którzy nie są zwolennikami sportowego stylu życia lub po prostu nie mają czasu na regularne wizyty na siłowni polecamy sprawdzone zabiegi na ciało. Godny polecenia jest masaż przy pomocy aparatury THALGOSHAPER. Jest to specjalistyczny masaż , który powoduje że skóra np. na brzuchu, udach i pośladkach jest bardziej ujędrniona, wygładzona, a sylwetka robi się smuklejsza. W rezultacie pozbywamy się kilku centymetrów w obwodzie. Ostatnie tygodnie przed sylwestrem to ostatni moment i sposób aby w ekspresowym tempie przywrócić sobie młodzieńczy wygląd. Dzięki specjalistycznym masażom (na urządzeniach rollmasaż oraz bandmasaż) można również wymodelować te części ciała z których nie do końca jesteśmy zadowoleni.

Gdy na zewnątrz mróz i chłód polecamy korzystanie z sauny w celu wypocenia toksyn a także zahartowania ciała , by w święta czuć się zdrowo i pięknie.

Aby poprawić sobie humor w te krótkie i pochmurne dni należy również skorzystać z promieni słonecznych w solarium. Dzięki temu zabiegowi poprawimy koloryt skóry i dostarczymy organizmowi nieco witaminy D, której zazwyczaj brakuje nam o tej porze roku.

Nie zapominajmy, że żaden makijaż nie utrzyma się długo jeżeli skóra twarzy nie jest odpowiednio nawilżona, napięta i w tzw. dobrej kondycji. Dzięki doświadczeniu pani kosmetolog możemy liczyć na dobrane specjalnie dla naszej cery zabiegi kosmetyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo serie zabiegów, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu i rewelacyjnych kosmetyków spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Przed samym sylwestrem czy innym ważnym w naszym życiu dniem proponujemy również tzw. Zabieg „na wyjście” dzięki któremu nasz wygląd na pewno będzie wyjątkowy.
Zapraszamy zarówno panie jak i panów, na hasło Kierunek Szczecin oferujemy preferencyjne ceny

Artykuł przygotowany we współpracy ze specjalistami z ELITE-Studio,
mieszczącym się przy ul. Mącznej 11C w Szczecinie.
kontakt: 91 461 57 03, 608 414 744, www.elite-studio.pl

fotografia dzięki uprzejmości DD FoTo