Mirosławiec. FOTOREPORTAŻ. 01.09.2018. Festyn lotniczy Mirosławiec 2018 @ Mirosławiec

Mirosławiec. FOTOREPORTAŻ. 01.09.2018. Festyn lotniczy Mirosławiec 2018 @ Mirosławiec

06/09/2018 0 przez kierunek Szczecin

:: galeria fotografii Festyn lotniczy Mirosławiec 2018

Festyn lotniczy w Mirosławcu, który odbył się w sobotę (1 września 2018) przyciągnął sporo widzów. Pogoda dopisała i oprócz miejscowych na festynie pojawiło się sporo osób przyjezdnych (między innymi my).

Na terenie 12 Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu prezentowano samoloty oraz sprzęt lotniczy zarówno statycznie jak i w ruchu.

Choć organizatorzy starali się jak mogli (pokazy DWÓCH samolotów akrobatycznych z grupy Żelazny, pokaz gaszenia pożarów Dromaderem, pokaz obrony przeciwlotniczej oraz pokazy śmigłowców Sokół) to jednak zabrakło pokazów dynamicznych w wykonaniu odrzutowców, wiadomo było, że Migi nie polatają, ale w programie były Su 22, które również się nie pokazały (były tylko na ekspozycji statycznej).

Subiektywnie był to bardziej festyn niż lotniczy, dla kogoś kto chciał popatrzeć na sprzęt lotniczy w powietrzu to było raczej małe rozczarowanie. Tym niemniej dla osób, które chciały miło spędzić dzień i przy okazji popatrzeć na samoloty impreza była udana – spore zaplecze gastronomiczne i liczne kramy z gadżetami lotniczymi oraz program sceniczny i pozostałe towarzyszące atrakcje gwarantowały miły dzień na świeżym powietrzu.

My liczymy na to, że w przyszłym roku będzie więcej pokazów dynamicznych, a grupa Żelazny przybędzie w liczniejszym składzie.

zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Festynu lotniczego Mirosławiec 2018

:: galeria fotografii Festyn lotniczy Mirosławiec 2018

fotografie dzięki www.ddfoto.pl
© wszelkie prawa zastrzeżone