szczecin, triathlon, iron man, enea tri tour, kierunek szczecin, fotogalerie, galeria zdjęć, foto, Wały chrobrego, DDFoToSzczecin Triathlon 2015 za sprawą pogody okazał się prawdziwym testem dla ludzi z żelaza. Najlepsi przepłynęli 1900m, przejechali na rowerze 90km i przebiegli 21 km.

To już drugi raz kiedy w Szczecinie odbyły się zawody triathlonowe w ramach cyklu Enea Tri Tour w tym roku wystartowało ponad 450 zawodników.

Drugi triathlon w historii Szczecina pokazał, że województwo zachodniopomorskie ma silną reprezentację w tej dyscyplinie.

Niemal 40% uczestników mistrzostw Polski pochodziło ze Szczecina i okolic, a co najważniejsze mistrzami Polski zostali reprezentanci gospodarzy – Paulina Kotfica [2:13:55] i Marek Jaskółka [2:02:54].

zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…

:: galeria fotografii Triathlon Szczecin 2015

foto dzięki www.ddfoto.pl
wszelkie prawa zastrzeżone

 

foto dzięki www.ddfoto.pl
wszelkie prawa zastrzeżone

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najciekawszych wydarzeniach, imprezach oraz koncertach w Szczecinie.

Co więcej?

Bogate fotogalerie szczecińskich miejsc/imprez/wydarzeń!

UWAGA
Jeżeli ta informacja jest błędna/nieaktualna - powiadom nas o tym, postaramy się ją zaktualizować...

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2015/07/triathlon-Szczecin-2015-slider-960x563.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2015/07/triathlon-Szczecin-2015-slider-146x146.jpgkierunek SzczecinartykułyfotografieINFOrmacjeSzczecin w obiektywieDDFoTo - fotograf w Szczecinie,fotorelacje - fotoreportaże - zdjęcia z imprez w Szczecinie,sport - wydarzenia sportowe - zawody,Szczecin - zdjęcia - fotografie,Szczecin w obiektywie - fotografie Szczecina,Triathlon Szczecin
Szczecin Triathlon 2015 za sprawą pogody okazał się prawdziwym testem dla ludzi z żelaza. Najlepsi przepłynęli 1900m, przejechali na rowerze 90km i przebiegli 21 km. To już drugi raz kiedy w Szczecinie odbyły się zawody triathlonowe w ramach cyklu Enea Tri Tour w tym roku wystartowało ponad 450 zawodników. Drugi triathlon...