szczeciński marsz KODu

marsz KOD, Szczecin 23.01.2016W Szczecinie, podobnie jak w całej Polsce oraz w wielu europejskich miastach odbyły się manifestacje Komitetu Obrony Demokracji.

Tym razem był to protest przeciwko ustawom naruszającym wolność obywateli: nowelizacji ustawy o policji i nowelizacji procedury karnej. Manifestacja w Szczecinie odbyła się pod hasłem „Szczecin dla demokracji, przeciwko inwigilacji”.

Szczeciński protest miał formę marszu, który ruszył spod Pomnika Czynu Polaków i ulicami miasta doprowadził uczestników pod Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki.

Siłą marszu było to, że idąc ulicami miasta zbierał kolejnych uczestników w rezultacie czego do Urzędu Wojewódzkiego dotarło o wiele więcej osób niż ruszało spod Pomnika Czynu Polaków.

:: galeria fotografii Marsz KOD. Szczecin dla demokracji przeciw inwigilacji

foto dzięki www.ddfoto.pl
© wszelkie prawa zastrzeżone

foto dzięki www.ddfoto.pl
© wszelkie prawa zastrzeżone

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najciekawszych wydarzeniach, imprezach oraz koncertach w Szczecinie.

Co więcej?

Bogate fotogalerie szczecińskich miejsc/imprez/wydarzeń!

UWAGA
Jeżeli ta informacja jest błędna/nieaktualna - powiadom nas o tym, postaramy się ją zaktualizować...

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2016/01/2016-02-23marsz-KOD-Szczecin-31-960x640.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2016/01/2016-02-23marsz-KOD-Szczecin-31-146x146.jpgkierunek SzczecinfotografieINFOrmacjeDDFoTo - fotograf w Szczecinie,fotorelacje - fotoreportaże - zdjęcia z imprez w Szczecinie,Galerie zdjęć - galerie fotografii,KOD - Komitet Obrony Demokracji - w Szczecinie,manifestacje w Szczecinie,Szczecin fotograf - fotograf w Szczecinie - sprzedaż zdjęć - usługi fotograficzne,Szczecin w obiektywie - fotografie Szczecina
szczeciński marsz KODu W Szczecinie, podobnie jak w całej Polsce oraz w wielu europejskich miastach odbyły się manifestacje Komitetu Obrony Demokracji. Tym razem był to protest przeciwko ustawom naruszającym wolność obywateli: nowelizacji ustawy o policji i nowelizacji procedury karnej. Manifestacja w Szczecinie odbyła się pod hasłem „Szczecin dla demokracji, przeciwko inwigilacji'. Szczeciński...