Szczecin. FOTOREPORTAŻ. 24.10.2015. Finał Amp Futbol Ekstraklasy

24/10/2015 0 przez kierunek Szczecin

Szacun! Prawdziwi sportowcy pokazali co potrafią, czyli galeria zdjęć z Finału Amp Futbolu ekstraklasy

24.10.2015 Finał Amp Futbol Ekstraklasy w Szczecinie, galeria fotografiiW sobotę (24 października 2015) na szczecińskim boisku Pogoni Szczecin odbył się wyjątkowy turniej. Wyjątkowy, ponieważ brali w nim udział wyjątkowi sportowcy.

Mowa o Finale Amp Futbolu Ekstraklasy.

Po raz pierwszy w historii odbyły się Mistrzostwa Polski w Amp Futbolu – czyli piłce nożnej osób po amputacji i z wadami kończyn… Pretendentami do tytułu Mistrza Polski po rozgrywkach zostały trzy zespoły: Gryf Szczecin, Husaria Kraków, GKS Góra.

Pierwszym historycznym mistrzem Amp Futbolu została Husaria Kraków, wicemistrzem Gryf Szczecin, a na miejscu trzecim uplasowali się gracze z drużyny GKS Góra!!!

Sportowcy, którym trudno odmówić woli walki czy chęci rywalizacji bardzo pozytywnie nas zaskoczyli. Twarda męska walka nie ustępowała rywalizacji w duchu fair play.

Jedno nie ulega wątpliwości, od sportowców o których mowa wielu z nas mogłoby się wiele nauczyć.

Organizatorom, a zwłaszcza zawodnikom gratulujemy turnieju. Panowie – czapki z głów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Wierzymy, że choć w części oddaliśmy na naszych fotografiach emocje, które towarzyszom Wam podczas zmagań sportowych.

:: galeria fotografii Finał Amp Futbol Ekstraklasy (24.10.2015)