ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 01.09.2012. Medication

26/08/2012 1 przez kierunek Szczecin

Impreza: Medication
Gdzie: P1erwsze Miejsce. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 1 września 2012 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 15zł

W sobotę 1 września 2012 w Pierwszym Miejscu pod dobrze rozpoznawalnym szyldem Medication odbędzie się… impreza

:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

Medication w skrócie:

+SCENA PRZED KLUBEM (NAMIOT) CANALIA COMMUNITY
+Scena w klubie – Junkie Punks / Mattey Sedina / Dejmien + others
+ Piwo Pod Chmurką
+Free Driny od naszych Pielęgniarek
Wjazd Tylko : 15PLN

Pod dobrze już rozpoznawalnym szyldem Medication odbędzie się impreza dokonująca muzycznej implozji dwóch, jakże hulaszczych ekip. Z dniem pierwszego września wkroczymy do klubu P1erwsze Miejsce, aby oddać się w ręce speców od demontażu wszelkich barier stojących na przeszkodzie dobrej zabawie. Dodatkowych artystycznych zabiegów na naszych zmysłach będziemy mogli spodziewać się w specjalnie postawionym przed klubem namiocie. Muzyczną operację przeprowadzą:

Junkie Punks
Goszcząca już u nas grupa didżejów, promotorów, producentów z południowej części Polski. W przeciągu krótkiego, ale niebywale aktywnego okresu działalności mają na swoim koncie występy na takich festiwalach jak Heineken Opener Festival, No Border Music Festival, Electric Nights Festival, Connection Festival oraz Plener Festival. Gościli także w najróżniejszych zakamarkach naszego kraju i dzieląc scenę z takimi artystami jak Steve Aoki, The Bloody Beetroots DC77, Modestep, A-Trak, Atari Teenage Riot, Busy P, Krazy Baldhead, Borgore, Cyberpunkers, A1 Bassline, Blatta & Inesha, Pelussje, CCC, Gooral, Novika, Kamp!, Rebeka, Rubber Dots, CKOD… Kochają każdy gatunek muzyczny jednak najbliższe są im świeże uderzenia w okolicach 130 bpm w stylistyce electro, electro house, czasami schodząc na brzmienia o o wiele niższej częstotliwości.

Canalia Community
Grupa szczecińskich dj-ów i promotorów ambitnej muzyki klubowej organizująca w City Hall i P1erwszym Miejscu cykl imprez pod nazwą Canalia Night. Dwie najważniejsze postacie Canaliowe to Daniel Zachodni i Brat Beat. Daniel Zachodni: Dawno temu zanim muzyka zapełniła mu każdy wolny kwadrans życia, Daniel uczył się grafiki komputerowej, te umiejętności wkrótce otworzyły mu drogę do współpracy z izraelskim labelem Be As One oraz naszą polską oficyną Pets Recordings, gdzie realizuje się nie tylko jako grafik ale również jako dj, grając w Polsce na imprezach cyklu Pets Recordings Night oraz na zagranicznych eventach Be As One. Jego muzykę charakteryzuje szeroki eklektyzm, bo prócz housowych klubowych setów, można usłyszeć z pod jego ręki mixy z domieszką jazzu, hiphopu, dubstepu czy future garage. Brat Beat: Jego umiejętności zostały zauważone i docenione przez środowisko muzyczne kilka lat temu, co zaowocowało współpracą z klubami oraz c o najważniejsze ze szczecińskim kolektywem „Canalia Community”. Na co dzień Kamil współpracuje z klubem City Hall gdzie organizuje wraz z kolegami z kolektywu cykl imprez Hodo City. Chętnie angażuje się we wspólne projekty z innymi które mają na celu popularyzacje muzyki elektronicznej w Polsce. Nie lubi wiele o sobie mówić, ma nadzieję, że jego sety oraz imprezy wystarczająco dobrze robią to za niego. Zafascynowany undergroundową muzyką deep house, house i techno , ciągle na nowo wzbogacając swój gust muzyczny. Często można go usłyszeć w duecie z Danielem Zachodnim grających back2back do wczesnych godzin porannych.

Ekipy wspomogą:

Mattey Sedina – Madication
Młody, nietuzinkowy artysta o wielkiej pasji i ogromnych zasobach pozytywnej energii jeszcze niedawno miksował muzykę na domówkach, gdzie przewijali się odporni na trudy nocy klubowicze. Doceniony przez ich szerokie grono debiutował na +Madicationgdzie teraz rezydentuje. Promotor nowoczesnego electro house’u/nu disco. Zwolennik pompujących traków i ciętych sekwencji, lubi zaskoczyć wmiksowując różne smaczki. Poruszając się od fidgetu do trashu nigdy nie zapomina o melodii. Z pewnością jeden z najbardziej żywiołowych artystów szczecińskiej sceny, który porwał do baunsu niejedną kanapową skamielinę!

Dejmien – (WE LOVE THE BASS) Wielbiciel DUBSTEP, Drum & Bass, Dirty Electro. Doświadczony i obyty w klubowym świecie Europy. Pomysłodawca i twórca lubianych imprez „We Love The Bass”. To już historyczne wydarzenie powtarzane cyklicznie wraz z kolejnymi edycjami. Wielka okazja by posłuchać dobrego brzmienia DUBSTEP oraz D & B 🙂

Impreza towarzyszy działaniom 5. edycji festiwalu Boogie Brain.

 

Impreza: Medication
Gdzie: P1erwsze Miejsce. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 1 września 2012 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 15zł

powiązane z imprezą materiały video: