ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 03.12.2011. Panda Kru Gonewild

26/11/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Panda Kru Gonewild
Gdzie: P1erwsze Miejsce, pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 3 grudnia 2011 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 20zł

UWAGA:
Kupując bilet w P1erwszym Miejscu wchodzisz tego wieczoru za darmo na imprezy do: City Hall oraz Alter Ego

:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

W sobotę 3 grudnia 2011 zapraszamy na pierwszą edycję nowego cyklu imprez pod szyldem Panda Kru w przestrzeni miejskiej Szczecina.

Jeśli lubisz dobrą elektroniczną muzykę, niekomercyjne podejście do wyśmienitej zabawy oraz jesteś rasowym klubowiczem – spodziewaj się tego wieczoru w P1erwszym Miejscu wszystkiego co najlepsze! Aby godnie rozpocząć celebrację nowej klubowej marki zaprosiliśmy znakomitych gości z Polski oraz zagranicy. Po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi Body&Soul – siejący parkietowy zamęt artysta wprost z Wiednia. Pamiętaj – Never Say No To Panda!

Tego wieczoru dla zgłodniałych klubowiczów zagrają:

::Body&Soul (Nasca Records/Austria)
Występujący pierwszy raz w Polsce!!!

Dedykuje swoją działalność scenie muzycznej – za każdym razem druzgocąc swoimi nowymi produkcjami publikę. Body&Soul posiada zdolność do przekraczania granic muzycznych (i psychicznych) eksperymentując z różnymi gatunkami muzyki elektronicznej. Tworząc nowe dźwięki kreują kolejne odmiany drum and bass’u, a kolejne produkcje stają się kultowymi parkietowymi rollerami.

Po rozpoczęciu kariery w niesławnej wytwórni Bad Company Presents, Body&Soul zaangażował się w poboczne projekty z różnych dziedzin muzycznych. Aby doskonalić swoją technikę oraz rozwijać się w kręgach muzycznych Body&Soul w 2008 roku uruchomił własną wytwórnię płytową – Nasca Records. Efektem działania nowej wytwórni były remiksy dla Breakbeat Kaos, Viper i legendarnych Virus Recordings. Body&Soul szybko zawładnął większą częścią austriackiej oraz europejskiej sceny klubowej porywając tłumy swoją brawurą, zuchwałością i fantastyczną umiejętnością do łamania beat’ów.

Na chwilę obecną Body&Sould staje się coraz większym graczem w branży muzyki elektronicznej. Udział w wielu festiwalach – takich jak Miami Winter Music Conference, Urban Art Forms lub Sun And Bass 2011 gwarantuje niezapomnianą imprezę.

::CLS (Hospital, NeverAfter/Świnoujście)

Pochodzący ze Świnoujścia dj i producent w jednej osobie. Członek kolektywu Neverafter – jednej z najdłużej i najprężniej działających ekip drum n bass w Polsce. Razem z WaxVax’em zostali docenieni przez najważniejszą wytwórnię dnb – brytyjski Hospital.

::Nuki (Katowice, Szczecin)

Utalentowana DJ i promotor z Katowic. Od wielu lat związana ze śląską sceną muzyki klubowej, sama miksuje od 2005 roku. Od początku swojej kariery w ekipie Drumsilezji, z którą współorganizowała cykl imprez „Technical Noise” i „Future Noise” w katowickim Inqbatorze.Tworzyła także Pandora Project.
W swoich setach łączy futurystyczne funkowe brzmienia z technoidalnym hipnotycznym bitem. U jej boku przyjemnośc gry miały już takie gwiazdy jak Hidden, Eye D, Cooh, Teebee, Muffler, Audio czy Materia oraz cała czołówka polskiej sceny dnb.

::Stork (Funk Fighters/Szczecin)

Stork jako muzyczny „terrorysta” rozpoczął się w 2001 roku, kiedy to po raz pierwszy przed publiką zademonstrował dźwięki drum and bassowe wychodzące spod palców. Pierwszą organizację imprez zaczął na początku 2006 roku w byłym Laboratorium, gdzie stał się jedynym rezydentem prezentującym na przekór wszystkiemu scenę d’n’b. Rok później „podczepiony” pod cykl imprez Funk Fighters demonstrował umiejętności muzyczne dla rzeszy fanów muzyki alternatywnej. W tym samym okresie postanowił poważnie wpisać się w światek muzyczny prezentując swoje produkcje na scenie dj-skiej. Niezrzeszony z żadną wytwórnią muzyczną produkuje „wałki” we własnym zakresie. Produkcje Storka (Stentorian Drums) można usłyszeć na różnych serwisach internetowych. Stork miał swój wkład w Boogie Brain Festival.
Grywał: Crossed, Alchemia (byłe Laboratorium), Neuron, Plastelina (Koszalin), Alter Ego, Boogie Brain Festival.

::Teoem (Funk Fighters / Szczecin)

Za adapterami od 2008 roku, na co dzień związany ze szczecińską ekipą Funk Fighters. Do tej pory grywał z: Calvinem, Badkarmą, Storkiem, Jerrym, Septem, Kribą, Ravagerem, ekipami Rave River i PCV Crew. Jego sety to przekrojowa podróż przez ostatnią dekadę dnb, możecie spodziewać się ociekającego tłustym basem liquidu, energetycznych rollerów i połamanego jungle.

::VJ Soczystykolor (Szczecin)

Na co dzień walczy z pikselami, bawi się i tworzy statyczne obrazy. W 2006r zadebiutował za gramofonami pod swoim muzycznym alter ego, po dziś dzień można usłyszeć jego sety w klubach i rozgłośniach radiowych. Jego dwie pasje, obraz i dźwięk, postanowił pewnego dnia połączyć i przyświecać didżejom grającym tłuste beaty na imprezach.

słowa opisujące tą imprezę:

Panda Kru Szczecin, drum’n’bass, w Szczecinie, imprezy klubowe, imprezy w Szczecinie, Gonewild, Pierwsze Miejsce