ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 09.03.2012. RaveRiver #13

02/03/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: RaveRiver #13
Gdzie: Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 9 marca 2012 (piątek), start godz. 22:00
Bilety: 5zł (Panie), 10zł (Panowie)

Jak co roku załoga RaveRiver hucznie obchodzić będzie Dzień Kobiet. Za deckami staną nasze ukochane Panie, prezentujące zestawienie różnorakich gatunków muzycznych.

:: szczegóły imprezy i informacje o wykonawcach w rozwinięciu…

Będzie można pobujać się przy elektro, poskakać do drummowych kawałków i zakosztować selekcji regge i dancehall’u oraz poczuć bassowe dubstepowe uderzenie. Muzyczna satysfakcja tej nocy gwarantowana. Jako gwiazda wieczoru – Mi-ka z Warszawy plus uroczy wokal szczecińskiej wokalistki Ordinary Rebel.

:: MI-KA (AD!HD – Warszawa)
DJka, reporterka internetowa i promotorka. Swoją fascynację drum’n’bass rozpoczęła około 1997 roku. Wówczas, urzeczona niezwykle energetycznymi brzmieniami w audycji radiowej postanowiła dogłębniej poznać ten gatunek muzyczny, który tak wiernie odzwierciedlał jej naturę. Przez lata obserwowała lokalną scenę drum’n’bass i odkrywała brzmienia połamanej muzyki. Szeroka znajomość międzynarodowej sceny produkcji, przerodzona w silną fascynację głębokim i mrocznym, syntetycznym basem, zaowocowała pragnieniem aktywnego uczestnictwa w tworzeniu kultury drum’n’bass. Do chwili obecnej grała w największych warszawskich klubach, a także w wielu miastach w Polsce. Miała również przyjemność zagrać w Szwajcarii na cyklicznej imprezie o nazwie Drum and Bass Rotation, u boku Impulse (Corrupt Souls) i CybOrc. mi-ka należy do stołecznego kolektywu AD!HD, w którym wspólnie z kolegami organizuje szereg jednorazowych jak i cyklicznych imprez spod znaku drum’n’bass. Od grudnia 2007, wraz z Kwazarem (Bass Brigade) organizuje cykl sesji instrumentalno-DJskich Drummin Jammin, zapraszając do wspólnych improwizacji muzyków i wokalistów z całego kraju. Mi-ka należy do Junglistic Sistaz, międzynarodowego projektu skupiającego kobiety miksujące, produkujące i promujące drum’n’bass.

:: Ordinary Rebel (Szczecin)
nowa jakość na terenie Szczecina, śpiewa czysto i z sensem!

:: (olaH & Agata) (Kermit Sound – Szczecin/Poznań)
Agata i olaH – połączyła ich miłość do czarnego naleśniora o wymiarach; 10″, 12″ i 7″. Grają to co kochają – reggae z całego globu, a także inne kosmiczne dźwięki z Mathplanety. Na imprezy ich sexowne pupy wozi Granatowy Cadilac vel Kermitocar, pogromca polskich dróg!
Dotychczas grały z wieloma soundami oraz MC z Polski. Do największych muzycznych sukcesów zaliczyć można: dwudniowy występ na drugim co do wielkości festiwalu w PL, czyli na REGGAELANDZIE 08 w Płocku. Ponad to w sierpniu 09 w Szczecinie miały zaszczyt zagrać na festiwalu Boogie Brain. W grudniu 2008 Kermit Sound wygrał e-clash zorganizowany przez forum reggaenet.pl.
Agata jako selecta Ready 4 War Sound wywalczyła w kwietniu 2009 pierwsze miejsce na clashu w Olsztynie!

:: Nuki (Katowice – Szczecin)
Utalentowana DJ i promotor z Katowic. Od wielu lat związana ze śląską sceną muzyki klubowej, sama miksuje od 2005 roku. Od początku swojej kariery w ekipie Drumsilezji, z którą współorganizowała cykl imprez „Technical Noise” i „Future Noise” w katowickim Inqbatorze.Tworzyła także Pandora Project. W swoich setach łączy futurystyczne funkowe brzmienia z technoidalnym hipnotycznym bitem. U jej boku przyjemnośc gry miały już takie gwiazdy jak Hidden, Eye D, Cooh, Teebee, Muffler, Audio czy Materia oraz cała czołówka polskiej sceny dnb.

:: Fru&Fairy (Alter Ego – Szczecin)
Fru & Fairy czyli żeński duet grający już od 5 lat. Muzyka: może polecieć wszystko. Najmniej spodziewane kawałki w otoczeniu muzyki elektronicznej. Grają, co im serce podpowie!