ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 10.02.2012. Hip Hop Night Event. Underground Power +46 Panczlajnów

05/02/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Hip Hop Night Event. Underground Power +46 Panczlajnów
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 10 luty 2012 (piątek), start godz. 20:00
Bilety: 10zł

W piątkowy wieczór w Sali koncertowej klubu Rocker Hip Hop Night Event – bitwa freestylowa
:: szczegóły imprezy i informacje o zespołach w rozwinięciu…

Ósmy dzień tygodnia to szczeciński duet raper/producent współpracujący razem od 2007 roku. Po kilku latach szlifowania swoich umiejętności stworzyli nietypowy projekt o nazwie „Ósmy dzień tygodnia”, będący połączeniem bardzo trafnych ale też zróżnicowanych tekstów, na elektroniczno-samplowanych podkładach. Całość tworzy ciekawą mieszankę styli, w której każdy znajdzie coś dla siebie. U boku raperów za gramofonami wystąpi znany szczeciński drapacz płyt Dj Musk XL.

Pol Hasz to grupa mająca na celu promowanie twórczości osób ze Szczecina i okolic. W skład ekipy wchodzą następujący MCs: Tymi Tyms, Roka, Bogu Bogdan, Hyziu, Planet ANM, Smoku, Gierba, Kazior a także producenci: Aliant, Gomes, oraz tancerz Grzegorz Esiu Jankowski. Na scenie zaprezentują materiał pochodzący z albumu Tymi/Roka – Linia Obrony (LP 2011), pojedynczych projektów a także nadchodzących krążków Tymi/Roka – Five o’clock Mixtape i Bogu Bogdan – Wdech i Wydech.

Filipo i Benior to underground’owy skład ze Szczecina tworzący refleksyjny, skłaniający do przemyśleń rap. Chłopaki mają na koncie – wydany na początku roku – nielegal „Na nocnym niebie pełnia”, na którym rapują pod melancholijne, niebanalne w brzmieniu bity Rolki.

Filipo/Ziemak to szczeciński duet mc/beatmaker który wypuścił swój nielagal „FiZyka” pod koniec 2009 roku. Płyta zyskała wielu sympatyków w całym kraju dzięki klasycznie bujającym bitom i pozytywnym tekstom, wielokrotnie nawiązującym do klasyki rapu.

Dj Ace to znany już z pewnością szerszej publice dj z Gryfina, który z powodzeniem od kilku lat rozwija swój talent dj’ski. Posiadając bardzo dobre wyczucie klimatu kawałków, Ace wzbogacił swoimi skreczami produkcje wyżej wymienionych projektów i wielu innych raperów, tak ze Szczecina, jak i całej Polski.

DdoE to studio, znajomi oraz grupa koncertowa, która współpracuje ze sobą od wielu lat. W jej skład wchodzi Ślimak, Knyszu, Alfee, Borys, Dan. Ślimak i Dan to producenci. Pierwszy z nich jest szczególnie uznanym beatmakerem. Zrealizował m in. płytę z Racą oraz jest współtwórcą licznych projektów z artystami z całej Polski. Razem zespół zagrał ze sobą szereg koncertów.

Schlani Podróżnicy to grupa dwóch przyjaciół, których poza muzyką łączy pasja podróżowania. Razem i oddzielnie zwiedzili ze sobą wiele zakątków Europy. Pracują obecnie nad wspólną płytą pt. „Cztery strony świata”. Będzie to zbiór ich przeżyć z wyjazdów opowiedzianych w ciekawy sposób, na niepowtarzalnych bitach Ślimaka, tworzonych specjalnie na potrzebę tego projektu. Chłopaki oddzielnie wydali dwie płyty. Raszu – W Standardzie Niestandardowość (LP 2010) oraz Enes / Ślimak – Rap dla potencjalnych samobójców (LP 2011).

Imprezie towarzyszyć będą pokazy: beatbox oraz breakdance

Zobacz także:
Szczecin – imprezy