ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 11.06.2011. RaveRiver X-Ray Step

04/06/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: RaveRiver X-Ray Step
Gdzie: Alter Ego. Szczecin
Kiedy: 11 czerwca 2011 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 10zł

Szanowni imprezowicze, po drum’n’bassowych szaleństwach jakie serwowaliśmy ostatnio, nastał moment gdy ekipa RaveRiver ma zaszczyt zaprosić na ostatnią przed wakacjami imprezę w nieco odmiennych klimatach.

Jeśli uwielbiasz pulsujące, przenikające wibrację najniższych częstotliwości to koniecznie musisz nas tego wieczoru odwiedzić. Atakujemy ze 100% dubstepowym projektem który zawładnie alter’egowym parkietem i naświetli swą muzyką najwybredniejsze gusta.

Naszym głównym gościem będzie grający po raz pierwszy w Szczecinie, niezwykle uzdolniony reprezentant wrocławskiej sceny prezentujący swą dubstepową twarz – BrainPain.

W misji szerzenia bassowego promieniowania dzielnie wspierać będzie go Dual – młody i utalentowany DJ wprost z Torunia. Całokształtu zniszczenia i napromieniowania dopełnią lokalni gracze: Martha oraz Nullptr. Ten wieczór przejdzie do historii!!!

Zagrają:

:: BrainPain [Killa Beatz Crew / Dubsaw Rec / Wrocław]

Brainpain tworzy muzykę od wielu lat. Od roku 2008 jego kawałki były/będą wydane w labelach takich jak: Betamorph, Sustained, Mindtrick, Black Hoe, Ammunition, Mindsaw, Dubsaw, Section 8, Stupid Fly, Sub Chamber, DarkBox, Execu7ion, Foulplay, Mindocracy, Mutism itd… Wraz z Xzist’em założył niezależny label Dubstep’owy Dubsaw Recordings.

W roku 2011 wspólnie z Dustin’em E. utworzył także label Drum and Bass, Breakcore, Experimental IDM pod nazwą Panzer Incus Recordings.

Brainpain to bezlitosny, dźwiękowy oprawca używający ciężkiej artylerii basowej. BP należy także do Killa Beatz Crew, grupy łączącej 10 osób z 5 rożnych miast Polski , W skład naszej ekipy wchodzą Dj’s, Producenci, Promotorzy, Mc’s i Vj.

:: Dual [Toruń]

Dual aka Mateusz Kański to producent i DJ aktualnie okupujący Toruń.
Przygodę z produkcją zaczął około roku 2002. Od 1,5 roku regularnie pojawia się na lokalnej oraz ogólnopolskiej scenie jako DJ. W jego setach usłyszycie
głównie dubstep, drumstep i drum’n’bass – zawsze potrafi zaskoczyć czymś świeżym i oryginalnym.

:: Martha [Dance or Die / Pandora / Szczecin]

Pierwsze doświadczenia z muzyką miały miejsce w 2005r. Początkowo były to brzmienia funk i techno lecz szybkim i zdecydowanym krokiem przeszedł on na ciemniejszą stronę elektroniki. Zadebiutował w szczecińskim klubie Crossed. Od tego czasu poprzez swój styl i unikalne podejście do muzyki reprezentuje nie tylko rodzinne miasto ale i niezwykle silną moc bijącą z głębi serca. Sprawia to, że scena po prostu ugina się pod ciężarem pozytywnej atmosfery panującej na jego każdym koncercie. Techniczne umiejętności i wysublimowanie w stosunku do muzyki zaowocowały licznymi zaproszeniami na rozmaite wydarzenia w niemalże wszystkich miastach Polski. Brał także aktywny udział w szczecińskim radiu ABCkru gdzie przez półtora roku prowadził audycję NeuronuFka. Razem z Badą i Nuki tworzy kolektyw Pandora Project. Przez długi okres łączył funkowe brzmienia z ciężką neurotyczną drum&bassową nutą, dopóki nie odkrył nowego gatunku – dupstep, któr y pozwolił mu połączyć wszystko to czego do tej pory szukał. Od tego czasu zresztą licznie przeważa w jego setach. Ponieważ jest on artystą wszechstronnym stara się łączyć dubstep, drum&bass, a także minimal nadając pełny kształt i głęboki wymiar temu co prezentuje publiczności.

:: Nullptr [RaveRiver / Szczecin]

Przebył muzycznie długą drogę, aby ostatecznie odnaleźć się w inspirowej jamajką muzyce klubowej. Jego sety to mieszanka świeżych, melodyjnych jungli, dubstepowych hitów oraz, zarówno tradycyjnego jak i UK, dubu. We wrześniu debiutowałna deskach AlterEgo, od tego czasu regularnie działa na szczecińskiej scenie klubowej. Tym razem uraczy publiczność dubstepowymi produkcjami wyszperanymi wprost z jego przepastnej torby z winylami.