ARCHIWUM. Szczecin. IMPREZY. 11.10.2014. Burlesque Night @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. IMPREZY. 11.10.2014. Burlesque Night @ Lulu Club

06/10/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, imprezy, Burlesque, Lulu Club, kluby nocne, weekend, dzieje się, w Szczecinie

Impreza: Burlesque Night
Live Act: DarDar & Nawrot
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 11 października 2014 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: rezerwacje tel. 515 604 585 lub 533 500 109

W sobotę szczeciński Lulu Club zaprasza na imprezę na której z pewnością nie zabraknie DJ’ów, pięknych tancerek i… huśtawek.

Impreza z dobrym smakiem i w eleganckiej oprawie…
Burlesque, w Lulu Club oczywiście…

Wiadomo – życie to nie bajka, ale od czego są weekendy!

Chcesz się poczuć ja w bajce?
Przyjdź do Lulu Club – tu znajdziesz bajkowy wystrój, ciepłe wnętrza, blask i seksapil, nasze piękne tancerki zauroczą Cię podczas swoich „podniebnych ewolucji” na huśtawkach.
Wszystko to z dobrym smakiem i w eleganckiej oprawie!

U nas spędzisz czas przy dobrej obsłudze i w gronie sympatycznych i uśmiechniętych osób.
Zapraszamy serdecznie!

Nasz DJ przygotował dla Was świetne sety czyli mieszankę stylów Funk, Disco, Rnb, House oraz klasyki z lat 80 i 90 w starannie wyselekcjonowanych remixach i mashup’ach czyli zabawa do samego rana.

Rezerwacje pod nr tel. 515 604 585 lub 533 500 109

Dariusz Słoma Dardar gitarzysta, kompozytor, aranżer.
Na dzień dzisiejszy gitarzysta grupy Night Crawlers oraz In Rock. Współpracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: My Riot,Krzysztof Zalewski. Jest współautorem szkółek gitarowych”Wojny gitarowe”.

Tomasz „Nawrot” Nawrocki za bębnami od 7-go roku życia, za sprawą ojca swego. Przez wiele lat występował jako perkusista Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łobza. Wraz z tą grupą koncertując zwiedził wiele państw Europy. W późniejszym okresie pasje postanowił połączyć ze sposobem na życie i zaczął współpracować z wieloma osobistościami,projektami,instytucjami tak by wreszcie zwiedzić Polskę. Obecnie związany z: Chorzy na Odrę, Maciek Czaczyk, Wojtek Wójcicki, Teatr Pinokio w Łodzi itp. Miał przyjemność: Łona/Webber, The Pimps, Beata Andrzejewska, Margaret J Project, Free Blues Band i wiele innych. Preferuje rytmy osadzone raczej w stylistyce nowoczesnej choć zdarza mu się odbiec od tego przekonania.