ARCHIWUM. Szczecin. IMPREZY. 16.08.2014. Burlesque Night @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. IMPREZY. 16.08.2014. Burlesque Night @ Lulu Club

09/08/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, imprezy, Burlesque, Lulu Club, kluby nocne, weekend, w Szczecinie

Impreza: Burlesque Night
Live Act: Dar Dar & Nawrot
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 16 sierpnia 2014 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: rezerwacje tel. 515 604 585 lub 533 500 109

W sobotę szczeciński Lulu Club zaprasza na imprezę na której z pewnością nie zabraknie DJ’ów, pięknych tancerek i… huśtawek.

Impreza z dobrym smakiem i w eleganckiej oprawie…
Burlesque, w Lulu Club oczywiście…

Wiadomo – życie to nie bajka, ale od czego są weekendy!

Chcesz się poczuć jak w bajce?
Przyjdź do Lulu Club – tu znajdziesz bajkowy wystrój, ciepłe wnętrza, blask i seksapil, nasze piękne tancerki zauroczą Cię podczas swoich „podniebnych ewolucji” na huśtawkach.
Wszystko to z dobrym smakiem i w eleganckiej oprawie!

U nas spędzisz czas przy dobrej obsłudze i w gronie sympatycznych i uśmiechniętych osób.
Zapraszamy serdecznie!

Nasz DJ przygotował dla Was świetne sety czyli mieszankę stylów Funk, Disco, Rnb, House oraz klasyki z lat 80 i 90 w starannie wyselekcjonowanych remixach i mashup’ach czyli zabawa do samego rana.

Rezerwacje pod nr tel. 515 604 585 lub 533 500 109

Tomasz „Nawrot” Nawrocki
Za bębnami od 7-go roku życia, za sprawą ojca swego. Przez wiele lat występował jako perkusista Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łobza. Wraz z tą grupą koncertując zwiedził wiele państw Europy. W późniejszym okresie pasje postanowił połączyć ze sposobem na życie i zaczął współpracować z wieloma osobistościami,projektami,instytucjami tak by wreszcie zwiedzić Polskę. Obecnie związany z: Chorzy na Odrę, Maciek Czaczyk, Wojtek Wójcicki, Teatr Pinokio w Łodzi itp. Miał przyjemność: Łona/Webber, The Pimps, Beata Andrzejewska, Margaret J Project, Free Blues Band i wiele innych. Preferuje rytmy osadzone raczej w stylistyce nowoczesnej choć zdarza mu się odbiec od tego przekonania.

Wojtek Wójcicki – WÓJT w latach 1994-1997 gra w zespole Kasi Kowalskiej. Nagrywa z nią dwie płyty: „Gemini” i „Koncert Inaczej”. W 1997 roku zostaje członkiem zespołu Maryli Rodowicz, z którą wyjeżdża na tournee do Australii.

W latach 2003-2006 gra w grupie Eweliny Flinty, z którą nagrywa album „Nie znasz mnie”. W 2006 współpracuje z zespołem BRACIA, z którym występuje na festiwalu w Opolu oraz na festiwalu TOP TRENDY w Sopocie, gdzie BRACIA zdobywają wszystkie cztery nagrody.