fotografia ślubna Szczecin, fotograf ślubny w Szczecinie, reporterska fotografia ślubna, najlepszy fotograf ślubny w szczecinie, fotoreportaż ślubny, reportaż ślubny

10. edycja Różanego Ogrodu Sztuki…

Różany Ogród Sztuki, SzczecinImpreza: Różany Ogród Sztuki
GDZIE: Ogród Różany/Różanka, ul. Jasienicy 8. 71-899 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 17 czerwca 2017 (sobota), start godz. 11:00
BILETY: wstęp wolny

Różany Ogród Sztuki to cykl letnich propozycji artystycznych dla mieszkańców Szczecina i turystów w Różance, najsłynniejszym szczecińskim ogrodzie różanym.

W ramach cyklu odbywają się m.in. południowe kameralne koncerty plenerowe w wykonaniu uczniów i studentów szczecińskich szkół muzycznych oraz artystów lokalnych scen.

Koncertom towarzyszą m.in. plenery oraz wystawy prac szczecińskich klas artystycznych i artystów, także niepełnosprawnych.

Różany Ogród Sztuki to również propozycje artystyczne dla dzieci (Różanka Dzieciom) – spektakle interaktywne i warsztaty twórcze.

W ramach cyklu „Różane Wieczory” odbywały się z kolei tematyczne koncerty międzynarodowe.

ROS to także wystawy oraz spektakle teatralne dla dzieci z tłumaczeniem na język migowy.

Od 2014 roku realizowany jest projekt „Różana Czytelnia”, czyli plenerowa czytelnia z dobrymi książkami i wygodnymi leżakami.

Hitem zeszłego lata była Różankowa Potańcówka, czyli muzyka, świecące girlandy, wieczór, lato, gołe niebo i wirujące pary.

Różany Ogród Sztuki 2017
sobota, 17 czerwca

11:00-14:00 Warsztaty teatralne – „Scenografowie i muzycy – czyli poznajemy teatr od kuchni”.

Podczas warsztatów dzieci zostaną zaangażowane w tworzenie unikatowej scenografii oraz muzyki do spektaklu baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Brzydkie Kaczątko”. Odbiorcy zajęć dowiedzą się jak wygląda teatr od kuchni i będą mieli wyjątkową okazję spotkać się i porozmawiać o teatrze z profesjonalnymi aktorami teatru dziecięcego.

SPEKTAKL INTERAKTYWNY z tłumaczeniem na język migowy pt. „Brzydkie kaczątko” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena.

Będzie to opowieść taneczno-teatralna zrealizowana we współpracy z dziećmi i ich opiekunami, którzy wykonają kostiumy, scenografię a także stworzą autorską muzykę do spektaklu.

12:00 Koncert kwartetu smyczkowego, kwartetu skrzypcowego i trio dętego – uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, pod kierunkiem Małgorzaty Gajewskiej-Makulec, Karoliny Uźniak-Guni i Edyty Moroz.

Różany Ogród Sztuki, Szczecin

➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Różany Ogród Sztuki
⎚ gdzie:
Ogród Różany, ul. Jasienicy 8,Szczecin,zachodniopomorskie-71-899
⇘ start:
17/06/2017
⇙ koniec:
17/06/2017
$ bilety:

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.