ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 19.05.2012. Technicolour

13/05/2012 0 przez kierunek Szczecin
Impreza: Technicolour
Zagrają: Peter Rogers aka Technicolour – Shogun LTD / Spearhead / Integral / Bassdrive / UK, Silence Groove – Moon:keyz Beats, Skeletone – Moon:keyz Beats, PiPES – DNB New Faces Szczecin, Adam B – DNB New Faces Szczecin
Gdzie: Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 19 maja 2012 (sobota), start godz. 22:00
Bilety: 5zł (studenci), 10zł (do godz. 23:00), 15zł (po godz. 23:00)

Ekipa PandaKru zaprasza na kolejne imprezowe szaleństwo. Tym razem za konsoletą klubu Alter Ego pojawi się nie byle kto

:: szczegółowe informacje o wykonawcach w rozwinięciu…

– producent i DJ wprost z Wysp Brytyjskich – Peter Rogers aka Technicolour. Jego przepełnione parkietową energią sety sprawiają iż nogi same rwą się do tańca. Dodatkowo gościć będziemy młodych i uzdolnionych producentów Silence Groove’a oraz Skeletone’a a także lokalnych grających – Pipes’a i Adama B.

Technicolour – UK

Za sprawą ogromnej liczby solowych utworów, jak i również tych tworzonych z zaprzyjaźnionym producentem liquid funk’u, jakim jest Komatic, Technicolour ugruntował swoją pozycję jako jedna z wiodących sił w głębszej stronie spektrum drum & bassu z duszą. Wysokiej klasy wydawnictwa w najbardziej szanowanych wytwórniach a także muzycznie bogate ujęcie gatunku spotkało się ze wsparciem takich postaci jak Annie Mac, High Contrast, Fabio, czy DJ Friction. Nadchodzący rok zapowiada się na jeszcze bardziej owocny, z wydawnictwami zakontraktowanymi w Fokuz, Spearhead, Nu Directions, Integral czy Shogun LTD i coraz większą liczbą angaży, które zabrały go już do legendarnego Fabric, Cable, a także w wiele miejsc w Europie. Jeśli więc lubisz gdy muzyka jest pełna autentycznego soulu i jazzu oraz głębokiej duszy, musisz doświadczyć drum & bassu w pełnym Technicolourze.

Skeletone (Robert Pacholski) & Silence Groove (Jakub Cichocki) to producencki duet znany również pod szyldem Moon:keyz Beats. Ich pierwsze produkcje ujrzały światło dzienne z początkiem roku 2011. Skeletone tworzy dnb od początku swej kariery producenckiej. Inspiruje się takimi artystami jak m.in. Calibre, Marcus Intalex, LTJ Bukem… Produkcje Roberta w pełni odwzorowują jego osobę – mają niesamowity feeling, niebanalny groove oraz radosną duszę. Śmiało więc można stwierdzić, iż są świetnym pokarmem dla spragnionych dusz wymagających klubowiczów szukających odmiany i niekonwencjonalnego podejścia do muzyki elektronicznej. Jakub zaś pierwszy smak elektronicznej muzyki tanecznej odkrył w brzmieniach trance’owych. Działalność związaną ze stylem drum and bass rozpoczął w drugiej połowie 2010 roku. Utwory jego cechują się głęboką transową przestrzenią oraz niebywałą wrażliwością i ujmującymi wokalami. Wpływowi artyści którymi się inspiruje to bez wątpienia Artificial Intelligence, Future Engineers, Duo Infernale. Duet ten wraz z pierwszym singlem, który nosi nazwę „Love You Lose”, zyskał wsparcie ze strony internetowej stacji radiowej BassDrive. Z biegem czasu powstawały kolejne produkcje, które po dziś dzień cieszą się sporą popularnością. Aktualnie współpracują z wytwórniami: Soul Deep Recordings, Offworld Rec., Bassdrive Tunes. W czasie swojego setu pielęgnują parkiet swoimi autorskimi produkcjami jak i niewydanymi numerami znanych producentów!

PiPES – DNB New Faces Szczecin

Dj i producent ze Szczecina. Połamanymi dźwiękami zafascynował się, gdy w liceum dostał od koleżanki pierwszego składaka na którym usłyszał kawałek Dillinja – 'Nasty Ways’. Od tamtej pory popłynął w zgłębianie muzyki drum’n’bass. Poszukiwał stylu i brzmienia (robi to nadal) i po długim czasie słuchania drum’n’bassów różnej maści trafił na mocniejsze brejkkorowe uderzenie, które niósło ze sobą więcej energii. Jego tracki ukazywały się na składankach takich labeli jak BlotklaatRave czy TurnitOffRecords. Ma na swoim koncie epizod radiowy w radiu internetowym Tube. Grał m.in. u boku takich artystów jak Brainpain, Switch Technique, Zombie, Duran Duran Duran czy Grr. Od września 2011 działa w ekipie NewFaces. W setach najbardziej zależy mu na energii i kontakcie z publicznością, uwielbia zajeżdżać kawałki efektami i łamać to co wystarczająco jest połamane. Gra głównie drum’n’bassy. Nie oznacza to wcale, że stroni od lżejszych brzmień. Ostatnimi czasy lubuje się w takich producentach jak BSE, Ben Sage, Plejik czy Desimal i to w tych klimatach zaprezentuje się tej nocy zza dj’ki.

Adam B – DNB New Faces Szczecin

Nowa twarz na szczecińskiej scenie klubowej. Entuzjasta szeroko rozumianych mocniejszych rodzajów muzyki elektronicznej, niemniej spokojne formy brzmieniowe również nie są mu obce. W swoich setach oprócz muzycznych nowinek umieszcza także dobrze znane i lubiane klasyki. Pozytywnie nastawiony do wszystkiego człowiek przy którym na parkiecie nie sposób się zanudzić.

W ramach akcji „Juwenalia 2012” tego wieczoru wszystkie osoby z aktualną legitymacją wchodzą za jedyne 5 złotych!