ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 24.03.2014. Śmiech na Sali – Szczecińska Liga Stand-Up @ Klub Muzyczny Browar Polski

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 24.03.2014. Śmiech na Sali – Szczecińska Liga Stand-Up @ Klub Muzyczny Browar Polski

18/03/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, klub muzyczny, Browar Polski, stand up, śmiech na sali, Szczecińska Liga Standupu, SLS, Bartek Marciniak, w Szczecinie

Szczecin, klub muzyczny, Browar Polski, stand up, śmiech na sali, Szczecińska Liga Standupu, SLS, Bartek Marciniak, w Szczecinie Wydarzenie: Śmiech na Sali
Szczecińska Liga Stand Up
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 24 marca 2014 (poniedziałek), start godz. 21:00
Bilety: wstęp wolny

Śmiech na Sali – szczecińska Liga Stand-Up to cotygodniowe spotkania dla wszystkich, którzy lubią szczery śmiech, przyprawiony odrobiną standupowej kontrowersji.

Śmiech na Sali to wyzwanie dla każdego, kto chciałby wziąć w dłoń mikrofon i spróbować swoich sił w trudnej sztuce rozśmieszania innych.

Jeżeli zatem macie do powiedzenia coś, co wyciśnie z widzów łzy radości, lub zwyczajnie – macie ochotę stać się ofiarami takiego rozbawienia – przybywajcie!

Wspólnie posłuchamy najśmieszniejszych ludzi w Szczecinie, zagramy w zaskakujące gry, wyłonimy zwycięzców i przyznamy im punkty, które przydadzą się pod koniec sezonu, kiedy okaże się, kto był najlepszy i kto wygrał I Puchar SLS!

Śmiech na sali to także, w założeniu, mniej lub bardziej znani twórcy, którzy jako goście odwiedzą scenę Browaru Polskiego. Chcemy zaprezentować szeroki wachlarz jednoosobowych form wyrazu – od klasycznego Stand-Up’u po teatralne One Man Show.

Śmiech na sali. Szczecińska Liga Stad-Up to cykliczna coponiedziałkowa nieprzewidywalna, zaskakująca i naprawdę śmieszna okazja, żeby się spotkać i wypić browar.

Prowadzenie – Bartek Marciniak, kabareciarz, satyryk, aktorzyna, trzymacz mikrofonu, pierwszy szczeciński standuper, od czasu do czasu konferansjer i prowadzący. Założyciel kabaretu Nie Pytaj (znanego z „hitowej” „Jamajki”), od 2006 roku solo na scenie. W mękach (twórczych), graniczących z (twórczą) agonią kończy trzeci autorski program Stan-Up.

Z tygodnia na tydzień przewidujemy różne atrakcyjne nagrody dla odważnych.

Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma zaproszenie na kolację dla dwóch osób w Browarze Polskim (bon wartości 100 zł), za drugie trzy litry piwa (bon do wykorzystania do następnej edycji SLS), za trzecie miejsce litr piwa (bon do wykorzystania do następnej edycji SLS).

Przewidujemy też nagrody pocieszenia.
Lista nagród może się zwiększyć, ale nie musi 🙂

Promocja towarzysząca Szczecińskiej Lidze Stand Up – piwo z tanka w śmiesznej cenie – TYLKO 4,99zł!