ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 25.07.2014. Lulu Live Act – Inspired by Music @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 25.07.2014. Lulu Live Act – Inspired by Music @ Lulu Club

20/07/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, koncerty, Lulu Club, hell violinist, Igi, Dar Dar, Wójt, show, imprezy, performance, w Szczecinie

Szczecin, Lulu Club, imprezy, piątek, live act, w SzczecinieImpreza: Lulu Live Act Inspired by Music
DarDar & Nawrot
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 25 lipca 2014 (piątek), start godz. 21:00
Rezerwacje pod nr tel. 515 604 585 lub 533 500 109

Fantastyczna grupa gitarzystów Lulu Live Act INSPIRED BY MUSIC  czyli mocne uderzenie gitar rockowych, a wszystko to idealnie wplecione w mieszankę stylów Funk, Disco, Rnb oraz klasyki z lat 80 i 90.

Przyjdź do klubu Lulu – Ciesz się z nami i baw się z nami. My z pewnością ucieszymy się, że będziesz na naszej imprezie.
Przyjdź do klubu i przyłącz się do naszej rodziny Lulu. My otoczymy Was ciepłem i masą miłości.

Pamiętacie tylko miłość i muzyka inspiruje.

Przygotowaliśmy dla Was mega sety, czyli czyli w planach zabawa do samego rana.

Chcesz się poczuć jak w bajce?

Przyjdź do Lulu Club – tu znajdziesz bajkowy wystrój, ciepłe wnętrza, blask i seksapil, nasze piękne tancerki zauroczą Cię podczas swoich „podniebnych ewolucji” na huśtawkach.
Wszystko to z dobrym smakiem i w eleganckiej oprawie!

DJ Polski
DAR DAR & NAWROT
Performance Show

Dariusz Słoma (Dardar) gitarzysta, kompozytor, aranżer. Na dzień dzisiejszy gitarzysta grupy Night Crawlers oraz In Rock. Współpracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: My Riot,Krzysztof Zalewski. Jest współautorem szkółek gitarowych”Wojny gitarowe”.

Tomasz „Nawrot” Nawrocki” – za bębnami od 7-go roku życia, za sprawą ojca swego. Przez wiele lat występował jako perkusista Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łobza. Wraz z tą grupą koncertując zwiedził wiele państw Europy. W późniejszym okresie pasje postanowił połączyć ze sposobem na życie i zaczął współpracować z wieloma osobistościami,projektami,instytucjami tak by wreszcie zwiedzić Polskę. Obecnie związany z: Chorzy na Odrę, Maciek Czaczyk, Wojtek Wójcicki, Teatr Pinokio w Łodzi itp. Miał przyjemność: Łona/Webber, The Pimps, Beata Andrzejewska, Margaret J Project, Free Blues Band i wiele innych. Preferuje rytmy osadzone raczej w stylistyce nowoczesnej choć zdarza mu się odbiec od tego przekonania. latach 1994-1997 gra w zespole Kasi Kowalskiej. Nagrywa z nią dwie płyty: „Gemini” i „Koncert Inaczej”. W 1997 roku zostaje członkiem zespołu Maryli Rodowicz, z którą wyjeżdża na tournee do Australii.

Szczecin, Lulu Club, imprezy, piątek, live act, w Szczecinie