ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Koncerty. 19.07.2014. Różany Ogród Sztuki @ Ogród Różany w Szczecinie

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Koncerty. 19.07.2014. Różany Ogród Sztuki @ Ogród Różany w Szczecinie

13/07/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, Różanka, Ogród Różany, koncert, Różany Ogród Sztuki, imprezy, muzyka, imprezy plenerowe, Różankowe Czytanki, Różane Wieczory, w Szczecinie

Różanka, Rózany Ogród Sztuki, koncerty, plener w Szczecinie, Szczecin, Różanka, Ogród Różany, koncert, Różany Ogród Sztuki, imprezy, muzyka, imprezy plenerowe, Różankowe Czytanki, Różane Wieczory, w SzczecinieKoncert: Zapomniane Piosenki
GDZIE: OGRÓD RÓŻANY/RÓŻANKA. ul. Jasienicy. Szczecin
KIEDY: 19 lipca 2014 (sobota), start godz. 11:00
BILETY: WSTĘP WOLNY

11:00 Różankowe Czytanki dla dzieci
12:00 koncert w ramach Letniej Fiesty Jazzowej. Sylwester Ostrowski – „Zapomniane piosenki”.
W koncercie wystąpią laureatki konkursu „Jazzmania – Zapomniane piosenki” realizowanego na początku 2014 r. pod opieką artystyczną Marka Niedźwieckiego.

Różany Ogród Sztuki

W sezonie letnim (od siedmiu) lat Ogród Różany zamienia się w Różany Ogród Sztuki. W każdą sobotę i niedzielę w Ogrodzie Różanym odbywają się koncerty plenerowe. Koncertom towarzyszą wystawy prac plastycznych.

 

Różanka Dzieciom

Przedsięwzięcia artystyczne skierowane do najmłodszych odbiorców. W ramach projektu nie zabraknie spektakli interaktywnych oraz warsztatów rozwijających twórczość dziecka. Nowością w tegorocznym cyklu imprezy będą „Różankowe czytanki”, czyli rodzinne, interaktywne spotkania z książką (działania realizowane w Ogrodzie Różanym w każdą sobotę).

Różanka bez barier

Celem cyklu jest ukazanie twórczości osób niepełnosprawnych oraz podkreślenie roli, jaką spełnia odbiór sztuki w integracji społecznej tych osób. W ramach projektu raz w miesiącu zostaną zaprezentowane spektakle dla dzieci tłumaczone na język migowy.

Różana czytelnia, czyli plenerowa strefa wolnych książek.

Każdy kto odwiedzi Różany Ogród od 31 maja do 31 sierpnia (2014) będzie mógł zostawić, wziąć lub poczytać na miejscu książkę. Projekt jest częścią ogólnopolskiej akcji „uwalniania książek”, który wielu osobom daje szansę na przeczytanie książek, bez konieczności jej zakupu.