ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 06.06.2016. Szczecińska Liga Stand-Up. Półfinał @ Browar Polski

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 06.06.2016. Szczecińska Liga Stand-Up. Półfinał @ Browar Polski

05/06/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

To już półfinał w Szczecińskiej Lidze Stand-Up….

06.06.2016 Szczecińska Liga Stand-Up, półfinał, Browar PolskiImpreza/wydarzenie: Szczecińska Liga Stand-Up. Półfinał
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. 70-950 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 6 czerwca 2016 (poniedziałek), start godz. 20:00
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu występu), do nabycia w klubie i na kupbilecik.pl

Wisienką na torcie będą premierowe występy dwóch znanych i kochanych w Szczecinie komików: Tomka Nowaczyka i Grzegorza Dolniaka!

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie.

Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”.

Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci.

Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych.

Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

opinie o Tomku:
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” – Stevie Wonder.

Grzegorz Dolniak to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne.

Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni.

Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. Widzowie z kolei mogą się w tych wadach przeglądać jak w lusterku, bo przecież wszyscy jesteśmy z jednej gliny. Usłyszycie zatem o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich. Są też fragmenty programu, które trudno opisać w niniejszym tekście, bo Dolniak to niezwykle sprawny improwizator, który każdy swój występ okrasza sporą dawką żywej interakcji z widzami.

Tym razem Dolniak sprawdzi na Was same nowości. Czas odważyć się na kolejne przemyślenia rzucane ze sceny. To będzie absolutna prapremiera, zatem jesteście pierwszą publicznością, która to zobaczy, miejmy nadzieję, że nie ostatnią!

06.06.2016 Szczecińska Liga Stand-Up, półfinał, Browar Polski