ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 10.05.2019. Kabaret Bez Baby w programie: „Kabaretowy Kogel – Mogel, czyli wszystko można byle z wolna i ostrożna” @ Stara Rzeźnia

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 10.05.2019. Kabaret Bez Baby w programie: „Kabaretowy Kogel – Mogel, czyli wszystko można byle z wolna i ostrożna” @ Stara Rzeźnia

przez Imprezy w Szczecinie

kabaretowy wieczór w Starej Rzeźni…

Wydarzenie: Kabaret Bez Baby w programie: „Kabaretowy Kogel – Mogel, czyli wszystko można byle z wolna i ostrożna”
Gdzie: Stara Rzeźnia. Ul. Wendy 14. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 10 maja 2019 (piątek), start godz. 20:00
Bilety: 50 zł, do nabycia w Starej Rzeźni oraz na bilety.fm

„Kabaretowy Kogel – Mogel, czyli wszystko można byle z wolna i ostrożna” to program składający się z najzabawniejszych polskich skeczów estradowych, scenek, monologów kabaretowych i piosenek.

Oparty na przeróbkach i adaptacjach tekstów klasyków polskiego kabaretu, nawiązujących do najlepszych czasów kabaretu literackiego, czasów „Zielonego Balonika”, „Morskiego Oka”, Teatru „Qui-pro-quo”….nieco sentymentalne, lecz jakże aktualne do dzisiaj i mocno akcentujące „współczesność” niezasłużenie zapomnianych tekstów.

Podczas występu zobaczymy trzech aktorów – Sławomir „Krzywy” Krzywiźniak, Marcin „Cinek” Wiśniewski, Adam „Dzidek” Dzieciniak
czas trwania występu to ok. 80 minut.

Monologi, piosenki, skecze wyczarowują atmosferę dawnego kabaretu i prowadzą do pointy, że dzisiaj , wbrew upływającemu czasowi , niewiele się zmieniło, a już na pewno śmiejemy się do rozpuku z tych samych dowcipów co nasi dziadkowie.

Kabaret Bez Baby w Szczecinie

Kabaret „Bez Baby” powstał w 1985 roku w Gdańsku. Utworzony został przez aktorów wchodzących w skład ekipy teatralnej Stanisława Tyma, ówczesnego dyrektora Teatru Dramatycznego w Elblągu.

Do premierowego „żelaznego” składu Kabaretu należeli Adam Dzieciniak, Zbigniew Jankowski, Wojciech Karpiński, Sławomir Krzywiźniak i „gwiazda kabaretowego wieczoru” Stanisław Tym.

Pierwszy program Kabaretu „Bez Baby” nosił tytuł: ”Trochę Szczęścia, trochę Gliku”.

W kolejnych latach skład aktorski ulegał zmianom, wymuszonym przez zmiany adresu poszczególnych członków Kabaretu. Dochodzili aktorzy ze Szczecina, Warszawy, Krakowa, Zielonej Góry. Obecnie grany jest w trzyosobowym składzie.

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.