Bulwarove, czyli zakochaj się w szczecińskich bulwarach…

Szczecin, Bulwarowe - zakochaj się w bulwarachImpreza/wydarzenie: Bulwarove
Gdzie: Łasztownia. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 14-15 lipca 2018 (sobota-niedziela)
Bilety: wstęp wolny

Bulwarove kolejny to powód, dla którego warto zajrzeć nad Odrę. Dwa razy w miesiącu przez całe wakacje skwer wieńczący Łasztownię zamienia się w przestrzeń pełną zabawy, relaksu, dobrej muzyki i pysznego jedzenia.

Na skwerze pojawią się leżaki, kocyki, pufy i skrzynie wypełnione drewnianymi zabawkami opartymi na dobrze nam znanych zabawach.

Bulwarową strefę gier i zabaw wypełniają designerskie, drewniane gry takie jak: koci labirynt, piłkarzyki, fliper, słoniowe kręgle, tall ships races i jenga w dużym formacie. Grom towarzyszą animatorzy, bańki mydlane i muzyka grana na żywo przez DJ’a.

W ramach cyklu Bulwarove na Łasztowni odbywa się także Open Kitchen, czyli festiwal otwartej kuchni. W jednym miejscu i czasie kilkanaście restauracji prezentuje nam swoje popisowe dania.

Szczecin, Bulwarowe - zakochaj się w bulwarach

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/06/Szczecin-Bulwarowe-zakochaj-się-w-bulwarach.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/06/Szczecin-Bulwarowe-zakochaj-się-w-bulwarach-146x146.jpgImprezy w Szczeciniefestyny/jarmarkiImprezyimprezy archiwumINFOrmacjewykłady/spotkaniaZ Archiwum Kierunkuatrakcje - festyny - imprezy,Bulwary Szczecińskie,imprezy plenerowe w Szczecinie,niedziela w Szczecinie,sobota w Szczecinie,spotkania - wykłady - zajęcia w Szczecinie,weekend w Szczecinie,za darmo w Szczecinie,Łasztownia
Bulwarove, czyli zakochaj się w szczecińskich bulwarach... Impreza/wydarzenie: Bulwarove Gdzie: Łasztownia. 70-655 Szczecin Kiedy: 14-15 lipca 2018 (sobota-niedziela) Bilety: wstęp wolny Bulwarove kolejny to powód, dla którego warto zajrzeć nad Odrę. Dwa razy w miesiącu przez całe wakacje skwer wieńczący Łasztownię zamienia się w przestrzeń pełną zabawy, relaksu, dobrej muzyki i pysznego jedzenia. Na...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Bulwarove
⎚ gdzie:
Łasztownia, ul. Wendy,Szczecin,zachodniopomorskie-70-655
⇘ start:
14/07/2018
⇙ koniec:
15/07/2018
$ bilety: